رها وی پی ان – دانلود فیلتر شکن رها VPN – امپراتور وی پی ان

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که بگویید رها وی پی ان چه ربطی به امپراتور وی پی ان دارد ؟ در واقع رها وی پی ان یک اپلیکیشن است که فیلتر شکن و خدمات مربوط به آن را ارائه می کند .

بعد از مدتی این اپلیکیشن به امپراتور وی پی ان منتقل شد و از بعد از آن امپراتور وی پی ان فیلتر شکن های آن را ارائه می کند .

 

رها وی پی ان

 

دانلود فیلتر شکن های رها وی پی ان

به طور کلی قبلا از و یپی ان برای باز کردن سایت های فیلتر شده و مسدود استفاده می شد .

ولی این روز ها استفاده از وی پی ان برای کار های مهم تری مانند کار های بانکی و بیزنسی و خرید و فروش ارز های دیجیتال بیت کوین و بایننس و … استفاده می شود پس استفاده از فیلتر شکنی که هم سرعت خوبی داشته باشد و هم امنیت بالایی داشته باشد کار آسانی نیست .

امپراتور وی پی ان هم با ارائه فیلتر شکن های رها وی پی ان این امکان را ایجاد کرده که از خدمات حرفه ای و با کیفیت بالا استفاده کنید .

البته باید گفت که Raha VPN جزو فیلتر شکن های رایگان می باشد که از وقتی در اختیار امپراتور وی پی ان قرار گرفت سرعت و امنیت و پایداری آن به نسبت بسیار زیادی بالا رفت به همین دلیل با فیلتر شکن های فری موجود در بازار زمین تا آسمان متفاوت است .

کاری که این وی پی ان هم انجام می دهد به این صورت است که اطلاعات شما را رمزنگاری می کند و به آدرس آی پی مورد نظرتان منتقل می کند .

بنابراین هکر ها و افراد سودجو نمی توانند به اطلاعاتتان دسترسی پیدا کنند .

نتیجه گیری از مقاله دانلود فیلتر شکن RahaVPN :

در این مقاله در مورد فیلتر شکن رها وی پی ان صحبت شد هم چنین در مورد اینکه چگونه این وی پی ان به فیلتر شکن امپراتور وی پی ان پیوست را توضیح دادیم .

البته این نکته را هم گفتیم که این فیلتر شکن جزو وی پی ان های رایگان است ولی کیفیت و سرعت آن از بعد از پیوستن به امپراتور وی پی ان بسیار بالاتر رفت .

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

خرید VPN پرسرعت اختصاصی

سوپر وی پی ان امپراتور

آموزش 0 تا 100 راه اندازی VPN PPTP ویندوز

خانه بلاگ رها وی پی ان – دانلود فیلتر شکن رها VPN – امپراتور وی پی ان