فیلترشکن برای رفع محدودیت آپدیت اندروید – Emperatur VPN

رفع محدودیت آپدیت اندروید با استفاده از سرویس های مختلف امپراتور وی پی ان موضوع امروز این مقاله می باشد که به در خواست کاربران مختلف اندورید در این جا به این موضوع می پردازیم .

از آن جایی که کاربران برای انجام کار های مختلف به وی پی ان های امپراتور نیاز دارند در اینجا نیز از مزیت های مختلف آن ها برای رفع محدودیت آپدیت اندورید استفاده می کنیم .

پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

 

رفع محدودیت آپدیت اندروید

 

وی پی ان پرقدرت برای رفع محدودیت آپدیت اندروید

در واقع مشکل آپدیت گوشی های اندروید هم مثل ارور 1009 اپل می باشد که ;

برای رفع آنها فقط کافیست که از وی پی ان استفاده کنید به همین دلیل کاربران اندروید یا مجبورند گوشی های خود را آپدیت نکنند یا ;

از یک وی پی ان که هم سرعت بالایی دارد و هم امنیت خوبی استفاده کنند امپراتور وی پی ان حتی به این جا ها هم فکر کرده و کانکشن های متفاوتی را برای کاربران اندروید قرار داده است .

تا هر کاربر بسته به اینکه از چه گوشی ای استفاده می کند بتواند از خدمات بی نظیر امپراتور وی پی ان استفاده کند از آن جایی هم که امپراتور وی پی ان نزدیک به 15 سال است فعالیت خود را آغاز کرده و کاربران خود را شناخته ,

می داند که برای نیاز ها و فعالیت های مختلف کاربران چه کانکشنی با چه سروری بهتر است .

بنابرانی اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که می خواهید گوشی خود را آپدیت کنید می توانید از هر کدام از کانکشن های امپراتور وی پی ان که با آن راحت ترید استفاده کنید .

نکته ی قابل توجهی که وجود دارد این است که برای تمام این کانکشن ها از سرور های ابری استفاده شده است و همین مورد هم باعث تفاوت فاحش کانکشن های امپراتور وی پی ان با سایر کانکشن ها می شود .

در واقع این سرور های ابری باعث می شوند سرعت تا 7 برابر بیشتر شود و شما بدون افت سرعت یا قطع و وصلی گوشی خود را آپدیت کنید .

نکته ی دیگری که وجود دارد این است که به تعدادی از کانکشن ها می توانید از طریق تنظیمات متصل شوید و برای تعداد دیگر باید ابتدا برنامه ی آن ها را دانلود کنید و بعد بقیه ی مراحل نصب و راه اندازی را انجام دهید .

در نهایت هم باید هر کدام از کانکشن های امپراتور وی پی ان را تست کنید و هر کدام که برای شما بهتر بود همان را انتخاب کنید .

نتیجه گیری از مقاله رفع محدودیت آپدیت اندروید :

در این مقاله در مورد رفع محدودیت آپدیت اندروید صحبت کردیم و انواع وی پی ان هایی را که کاربران اندروی می توانند نصب و راه اندازی کنند را نام بردیم .

در نهایت هم از ویژگی ها و مزیت های مختلف آن ها گفتیم تا با خیال راحت کانکشن مورد نظر خود برای آپدیت گوشی های خود را تهیه کنید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید وی پی ان از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

کانفیگ اپن وی پی ان برای لینوکس

چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم با VPN مخصوص

صفر تا صد vpn سیسکو برای اندروید

خانه بلاگ فیلترشکن برای رفع محدودیت آپدیت اندروید – Emperatur VPN