رفع فیلتر کلش آف کلنز در 30 ثانیه – Emperatur VPN

رفع فیلتر کلش آف کلنز موضوعی است که در این مقاله از امپراتور وی پی ان به آن می پردازیم زیرا کاربران زیادی هستند که بازی کلش انجام می دهند و با مشکل شدید سرعت و پینگ دست و پنجه نرم می کنند .

پس در این مقاله با ما همراه باشید تا یک وی پی ان با پینگ پایین و سرعت بالا به شما معرفی کنیم .

 

کلش آف کلنز

 

از بین بردن مشکل فیلترینگ Clash of Clans

متاسفانه بعد از تحریم هایی که ایران داشت بسیاری از شرکت ها و کمپانی های ارائه کننده بازی هم ایران را تحریم کردند و از ارائه بازی های خود به ایران سرباز زدند .

به همین دلیل در اینجا سایت های ارائه کننده وی پی ان مثل امپراتور وی پی ان دست به عرضه و ارائه وی پی ان زدند .

در واقع مشکل اصلی که گیمر ها با بازی ها دارند بعد از موضوع فیلترینگ , سرعت پایین و پینگ بالاست که باعث می شود مرتب قطع و وصل شود .

به همین دلیل امپراتور وی پی ان برای گیمر ها کانکشنی طراحی کرده که بدون هیچ دغدغه ای از خدمات آن استفاده کنند یعنی شما کاربران می توانید به هر سروری که مد نظرتان است متصل شوید و بازی مورد علاقه خود را بدون هیچ قطعی اجرا کنید .

امپراتور وی پی ان هم سعی کرده سرور های مختلف از دیتاسنتر های معتبر را خریداری کند که هر کاربر متناسب با فاصله ی جغرافیایی خود به کانکشن مورد نظر خود متصل شود .

به این ترتیب کاربران بدون هیچ قطعی و با سرعت بالا و پینگ پایین بازی خود را انجام می دهند .

در مورد کلش آف کلنز هم به همین صورت است که بعد از فیلتر شدن آن از سوی کمپانی ارائه کننده آن گیمر های عزیز می توانند به خرید کانکشن مورد نظر خود بپردازند و فیلترینگ و سرعت پایین آن را دور بزنند .

نتیجه گیری از مقاله رفع فیلتر کلش آف کلنز :

در این مقاله در مورد رفع فیلتر کلش آف کلنز و بازی های معروف دیگری که از سوی کمپانی های ارائه کننده آن ها فیلتر شدند صحبت کردیم .

هم چنین از سایت امپراتور وی پی ان برای ارائه کانکشن های با سرعت و پینگ عالی صحبت کردیم .

که کاربران می توانند بدون هیچ نگرانی از قطع و وصل شدن , بازی خود را خیلی راحت و عادی با کانکشن های امپراتور انجام دهند .

 

مقالات پربازدید این هفته :

فیلتر شکن ایتالیا

دانلود VPN MASTER

خرید VPN فرانسه

دانلود Snap VPN

خانه بلاگ رفع فیلتر کلش آف کلنز در 30 ثانیه – Emperatur VPN