دانلود کانکشن کریو – کانکشن KERIO اصلی – Emperatur VPN

دانلود کانکشن کریو از گذشته تا به امروز جزو پرمخاطب ترین کانکشن هایی بوده که همیشه کاربران زیادی را به خود جلب می کرده .

فقط یک مشکل بزرگ داشت و آن این بود که بعد از چند دقیقه که از وصل شدن آن می گذشت قطع و وصل می شد و یا سرعت آن کم می شد .

اما در کانفیگ جدیدی که امپراتور وی پی ان ارائه کرده این مشکل قطع شدن و افت سرعت کامل رفع شده و حتی سرعت آن تا 7 برابر بیشتر شده است .

در ادامه بیشتر راجع به این موضوع صحبت خواهیم کرد .

 

دانلود کانکشن کریو

 

دانلود کانکشن Kerio

همان طور که در ابتدای این مقاله هم گفته شد امپراتور وی پی ان این امکان را ایجاد کرده تا کاربران بتوانند با استفاده از کریو جدید از بالا ترین سرعت استفاده کنند .

اتفاقا همین موضوع هم باعث شده مشتریان بیشتری را به خود جذب کند .

البته امپراتور وی پی ان در روش جدیدی که ایجاد کرده به کاربران این امکان را داده است تا به همه ی سرویس هایPPTP – L2TP – IPSec – IkEv2   Open VPN – Cisco Any Connect – Stunnel – tunnel Pluse – Socksبه صورت 2 کاربره و همزمان وصل شوید .

البته استفاده از کانکشن کریو یکسری مزایایی دارد که در ادامه به آن می پردازیم .

اولین مزیتی که کانکشن کریو دارد این است که با سرورهای ابری کانفیگ شده است و همین امر باعث شده که سرعت آن تا 7 برابر بیشتر شود .

مزیت دیگر آن پاپداری بالای آن می باشد که باعث می شود کاربران بدون قطعی و با سرعت بالا از خدمات کریو استفاده کنند .

مزیت دیگری هم که دارد این است که راحت متصل می شود و کاربران می توانند با وارد کردن یوزرنیم و پسورد به راحتی کریو را داشته باشند .

البته باید این نکته را هم گفت که در امپراتور وی پی ان جدیدترین تکنولوژی ها برای کانفیک کانکشن ها با ضریب 720 بیتی استفاده شده است .

نتیجه گیری از مقاله کانکشن کریو :

در این مقاله در مورد دانلود کانکشن کریو و مزیت هایی که استفاده از آن دارد صحبت کردیم .

هم چنین دیدید که در نسخه ی جدیدی که توسط امپراتور وی پی ان ارائه شده است تمام محدودیت های قدیمی از بین رفته است و کاربران می توانند با خیال راحت و بدون قطعی از خدمات کریو استفاده کنند .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

رفع مشکل دانلود از اپ استور و ارور 1009

دانلود فیلتر شکن قوی اندروید نامحدود

خرید VPN پرسرعت اختصاصی

خانه اخبار و اطلاعیه ها دانلود کانکشن کریو – کانکشن KERIO اصلی – Emperatur VPN
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .