دانلود وی پی ان رایگان پرقدرت – دانلود فیلتر شکن رایگان قوی

دانلود وی پی ان رایگان پرقدرت از آن دسته عبارت هایی است که با شنیدن آن هر کاربری را به خود جذب می کند ولی متاسفانه هنوز که هنوزه کاربران زیادی هستند که از معایبی که فیلتر شکن های رایگان دارد خبر ندارند .

با وجود اینکه ما در مقاله های مختلف راجع به فیلتر شکن های رایگان و ضرر های مختلفی که دارد صحبت کردیم ولی باز هم کاربرانی هستند که از ما راجع به وی پی ان های رایگان می پرسند و آن را با وی پی ان های پولی مقایسه می کنند .

بنابراین ما تصمیم داریم در این مقاله راجع به فیلتر شکن های رایگان دوباره صحبت کنیم شاید که تعدادی از کاربران از ضرر هایی که دارد با خبر شوند .

 

دانلود وی پی ان رایگان پرقدرت

 

دانلود فیلتر شکن پرقدرت رایگان

آن دسته از عزیزانی که از وی پی ان های رایگان استفاده می کنند حتما از خودشان سوال نکرده اند که این وی پی ان ها از کجا آمده اند …

یا اینکه با دانلود کردن آن ها آیا ضرری به سیستم ها و دیوایس های شما وارد می شود یا خیر …

در اینجا باید به این دسته از کاربرانی که از وی پی ان های رایگان استفاده می کنند بگوییم که این فیلتر شکن ها را کشور های غربی و اسرائیل عرضه می کنند .

خوب شاید بگویید دستشان درد نکند و چه کار خوبی می کنند که این فیلتر شکن ها را در اختیار ما قرار می دهند بدون اینکه پولی دریافت کنند .

ولی متاسفانه باید بگوییم که آن ها پولی دریافت نمی کنند ولی در اصل این فیلتر شکن ها را برای دستیابی به اطلاعات شما ارائه کرده اند .

احتمالا گروهی از شما می گویند که ما اطلاعات و عکس و فیلم خاصی نداریم که نگران آن ها باشیم .

ولی باز هم در جواب باید بگوییم مقداری عمیق تر به این ماجرا ها نگاه کنید تا متوجه حیله هایی که پشت آن است بشوید .

آن ها 80 سال جلوتر از کشورهای جهان سومی مثل ایران هستند .

در واقع آن ها فیلم ها و عکس های شما را نمی خواهند .

اصلا عکس و فیلم های شما به چه درد آن ها می خورد .

آن ها دنبال اطلاعاتی مثل موقعیت جغرافیایی شما هستند تا بتوانند در شرایط سخت سیاسی و جنگی به آن ها دسترسی داشته باشند و علیه خودتان از آن ها استفاده کنند .

تازه این مورد ساده ترین موردی است که می توانیم در اینجا مطرح کنیم برای اینکه حساب کار دستتان بیاید .

برای همین موضوعات هم هست که همیشه تاکید کرده ایم از وی پی ان های رایگان استفاده نکنید .

نتیجه گیری از مقاله دانلود وی پی ان رایگان پرقدرت :

در این مقاله در مورد دانلود وی پی ان رایگان پرقدرت و ضرر های جبران ناپذیری که برای کاربران آن دارد صحبت کردیم و امیدواریم که به عمق ماجرا پی برده باشید و دردسر برای خودتان ایجاد نکنید .

از طرف دیگر شما می توانید با پرداخت هزینه ی بسیار پایین با خیال راحت و با امنیت بسیار بالا از دیتا ها و اطلاعاتتان محافظت کنید و از سرعت و پایداری بالا کمال استفاده را ببرید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

آموزش ساخت کانکشن vpn در آیفون

خرید وی پی ان برای موبایل

خرید اکانت pptp برای آیفون

خانه دسته‌بندی نشده blog دانلود وی پی ان رایگان پرقدرت – دانلود فیلتر شکن رایگان قوی
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .