دانلود لنترن برای آیفون – Emperatur VPN

دانلود لنترن برای آیفون موضوعی است که این روزها کاربران آیفون زیاد راجع به آن می شنوند و شاید بسیاری از آن ها هم از لنترن استفاده می کنند .

اما ما در این مقاله می خواهیم راجع به اینکه آیا این وی پی ان برای آیفون مناسب است یا خیر صحبت کنیم .

دانلود فیلتر شکن لنترن برای آیفون

در واقع اسم دیگر این وی پی ان فیلتر شکن فانوس می باشد که البته به خاطر شکل لوگوی آن می باشد و در بین ایرانی ها به این نام معروف است .

کاربرانی که از گوشی های آیفون استفاده می کنند و یا دو به شک هستند که از فیلتر شکن رایگان لنترن استفاده کنند یا وی پی ان خریداری کنند , باید از خودشان این سوال را بپرسند که چطور می شود یک کشور غربی به فکر دلسوزی برای کشور های جهان سومی از جمله ایران باشد ؟!

از طرف دیگر چرا باید این کشور هایی که ارتباط خوبی هم با ایران ندارند و آن را تحریم کرده اند باید به فکر وی پی ان برای رفع این فیلترینگ ها باشند ؟!

خوب معلوم است که کاسه ای زیر نیم کاسه است …

در واقع کاربران آیفون باید همیشه این نکته را مد نظر داشته باشند که آن ها به دنبال اظلاعات شما هستند .

بسیاری از کاربران هستند که می گویند ما که اطلاعات خاصی نداریم چنتا و فیلم و عکس که اطلاعات خاصی نیست …

باید این را بدانید که آن ها به دنبال عکس و فیلم های شما نیستند …

این کشور ها چیزی فراتر عکس و فیلم های شما را می خواهند .

آن ها 50 سال جلوتر را می بینند و دنبال اطلاعات مربوط به لوکیشن شما هستند تا در زمان موقعیت های نظامی و جنگی از آن ها علیه خود شما استفاده کنند .

به این ترتیب امیدواریم تا اینجا متوجه مضراتی که استفاده از فیلتر شکن های رایگان مثل لنترن برای گوشی های آیفون دارد شده باشید .

نتیجه گیری از مقاله وی پی ان لنترن برای گوشی های iphone :

در این مقاله در مورد مضراتی که وی پی ان های رایگان مثل لنترن برای گوشی های آیفون دارد صحبت کردیم .

به طور کلی این موضوع را بدانید که دانلود فیلتر شکن های رایگان هیچ مزیت خاصی ندارد و ضرر های آن بسیار بیشتر از این است که در ازای آن پولی پرداخت نمی کنید .

شما می توانید در ازای پرداخت مبلغ ناچیز فیلتر شکن های امپراتور وی پی ان را داشته باشید و از امنیت و سرعت و پایداری آن ها کمال استفاده را ببرید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

خرید VPN پرسرعت اختصاصی

فیلتر شکن لنترن

فیلتر شکن اسنپ چت

خانه emperatur vpn دانلود لنترن برای آیفون – Emperatur VPN
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .