دانلود فیلتر شکن اولترا – ultrasurf دانلود – Emperatur VPN

دانلود فیلتر شکن اولترا به عنوان یکی دیگر از فیلتر شکن های رایگان در بین کاربران طرفداران زیادی پیدا کرده است ما در مقاله های مختلف سعی کردیم بار ها و بار ها در مورد ضرر هایی که فیلتر شکن های رایگان دارد صحبت کردیم به عنوان مثال اینکه دیتا ها و اطلاعاتشان در دسترس کشور های غربی قرار می گیرد .

ولی متاسفانه کاربران فیلتر شکن های رایگان مانند اولترا حاضرند اطلاعاتشان به خطر بیفتد ولی پولی بابت فبلتر شکن پرداخت نکنند .

 

دانلود فیلتر شکن اولترا

 

دانلود وی پی ان رایگان اولترا

در واقع وی پی ان های رایگان از سوی کشور های غربی و اسرائیل در اختیار کاربران قرار گرفته است هدف آن ها هم دسترسی به اطلاعات و دیتا های شماست تا در مواقع ضروری سیاسی و جنگی به آنها دسترسی پیدا کنند ممکن است شما بگویید ما اصلا اطلاعات خاصی مثل عکس و فیلم نداریم که بخواهیم نگران آن ها باشیم .

در پاسخ به این موضوع باید گفت اولا که کارشناسان و مهندسان این کشور ها حداقل 50 سال جلوتر از کشور های جهان سومی از جمله ایران هستند و اهدافی پیچیده تر از دسترسی به عکس ها و فیلن های شما دارند آن ها می خواهند که به اطلاعات جغرافیایی شما دسترسی پیدا کنند تا علیع خودتان از آن ها سو استفاده کنند .

آن ها به دنبال این هستند که یک Big Data از تمام کاربرانی که از فیلتر شکن اولترا استفاده می کنند داشته باشند و هر وقت خواستند به آن ها دسترسی پیدا کنند .

پس هر جورم که به قضیه نگاه کنید استفاده از فیلتر شکن های رایگان اولترا چیزی جز ضرر برای شما ندارد .

نتیجه گیری از مقاله دانلود فیلتر شکن اولترا :

در این مقاله در مورد فیلتر شکن های رایگان و ضررهای جبران ناپذیری که می تواند برای شما داشته باشد به خصوصی دانلود فیلتر شکن اولترا صحبت کردیم همیشه این نکته را مد نظر داشته باشید با خرید فیلتر شکن های رایگان درست است که پولی پرداخت نمی کنید ولی هر روز این استرس را باید داشته باشید که دیتاهای شما که دست دشمن است کی به ضررتان استفاده خواهند شد .

هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید اکانت وی پی ان

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

خرید آی پی تی وی

اطلاعیه تغییر پسوند سرور ها

خرید VPN چین

خانه بلاگ دانلود فیلتر شکن اولترا – ultrasurf دانلود – Emperatur VPN