دانلود ضد فیلتر وی پی ان برای اندروید

دانلود ضد فیلتر برای اندروید برای خیلی از کاربران و مشتریان سوال شده بود که آیا همون وی پی ان هست و همون کارایی را دارد و یا چیز دیگری هست .

از آن جایی که کاربران زیادی این سوال را پرسیده بودند ما هم تصمیم گرفتیم تا در مقاله ای به این موضوع بپردازیم .

 

دانلود ضد فیلتر وی پی ان برای اندروید

 

دانلود ضد فیلتر برای اندروید

خب در همین ابتدا این توضیح و نکته را به شما باید بگوییم که اصطلاح ضد فیلتر واژه ای است که باب شده و سر زبان ها افتاده و در واقع همان وی پی ان می باشد .

پس هیچ فرقی بین ضد فیلتر و فیلتر شکن وجود ندارد .

حالا که با این موضوع آشنا شدید باید بگوییم که امپراتور وی پی ان همیشه دنبال ارائه بهترین خدمات به کاربران خود بوده است .

یکی از این گروه کاربران و مشتریان , افرادی هستند که از دیوایس های اندروید استفاده می کنند .

اتفاقا تعدادشان در سراسر جهان هم بسیار زیاد است و با سیستم عامل های دیگر همیشه در حال رقابت هستند .

به همین منظور امپراتور وی پی ان بهترین و با کیفیت ترین ضد فیلتر ها را برای کاربران اندروید قرار داده تا برای انواع نیاز های خود از آن استفاده کنند .

شما با استفاده از این ضد فیلتر ها علاوه بر اینکه می توانید از سرعت 7 برابری استفاه کنید از امنیت و پایداری بالای این سرویس ها نیز می توانید بهره مند شوید .

علت سرعت بالای این ضد فیلتر های امپراتور وی پی ان هم این است که از سرور های ابری برای کانفیگ کانکشن ها استفاده شده است .

انواع ضد فیلتر های اندروید امپراتور وی پی ان

از جمله سرویس هایی که امپراتور وی پی ان برای کاربران اندروید ارائه کرده شامل :L2TP , PPTP , IPSec , Cisco و اوپن وی پی ان می باشد .

شما به راحتی می توانید برای انواع بیزینس ها و فعالیت های خودتان در کشور های دیگر از فیلتر شکن های با سرور آن کشور استفاده کنید .

یکی دیگر از شگفتی های امپراتور وی پی ان که آخرین دستاورد آن نیز محسوب می شود خرید کانکشن هوشمند امپراتور وی پی ان می باشد .

شما با خرید و دانلود آن می توانید از تمام ضد فیلتر های مخصوص اندروید و تمام سرور های آن به صورت یکجا استفاده کنید .

هم چنین تمام سرویس ها به صورت 2 کاربره می باشد و همزمان قابل استفاده هستند .

پس چه چیز بهتر از اینکه با یک بار خرید بتوانید از تمام سرویس ها و سرورها به صورت یکجا و 2 نفره استفاده کنید .

در صورتی هم که به هر دلیلی خواستید فقط از یک ضد فیلتر استفاده کنید می توانید هر کدام از کانکشن ها را تست کنید و هر کدام که بهتر بود انتخاب کنید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقاله های پرکاربرد دیگر :

خرید vpn تیم ویور

فیلتر شکن رایگان هات اسپات

تاثیر فیلتر شکن بر ping

خانه دسته‌بندی نشده blog دانلود ضد فیلتر وی پی ان برای اندروید
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .