دانلود رایگان آنتی فیلتر pc – آنتی فیلتر رایگان برای کامپیوتر

دانلود رایگان آنتی فیلتر pc نیز یکی دیگر از انواع وی پی ان هایی است که همیشه از ضرر های جبران ناپذیری که برای کاربران دارند صحبت کرده ایم ولی متاسفانه باز هم کاربران برای دیوایس های خود از جمله کامپیوتر از آن استفاده می کنند .

آن ها نمی دانند که دستی دستی تمام اطلاعات خود را به صورت رایگان و با دست خود تقدیمشان می کنند ولی اینکه این اطلاعات و دیتا ها کجا می رود را در ادامه توضیح خواهیم داد .

البته در خصوص فیلتر شکن کامپیوتر در لینک زیر نیز کامل ما صحبت کردیم که حتما قبل ادامه این لینک هم مطالعه کنید

خرید وی پی ان کامپیوتر

 

دانلود رایگان آنتی فیلتر pc

 

دانلود فیلتر شکن رایگان برای pc

خوب همان طور که در ابتدا هم گفتیم کاربران نمی دانند که با دست خودشان چه ضرر های جبران ناپذیری را به خود و کشورشان وارد می کنند .

حتما در پاسخ می گویید چه ربطی بین استفاده ما از وی پی ان رایگان و منافع کشور وجود دارد ؟!

در واقع باید گفت که منشا اصلی این فیلتر شکن های رایگان کشور های غربی مثل امریکا و هم چنین اسرائیل می باشد .

حال چطور ممکن است کشور هایی که روابط خوبی هم با کشور های جهان سومی و به خصوص ایران ندارند , فیلتر شکن رایگان در اختیارشان قرار می دهند .

پس حتما کاسه ای زیر نیم کاسه است و آن ها دنبال اطلاعات دیگری هستند .

دقیقا همین طور است آن ها 50 سال جلوتر از کشور های جهان سومی را می بینند .

در واقع آن ها با ارائه وی پی ان های رایگان به سیستم ها و کامپیوتر های شما دسترسی پیدا می کنند و اطلاعات مختلفی از آن را جمع آوری می کنند .

در واقع آن ها دنبال عکس و فیلم ها و اطلاعات شخصی شما نیستند بلکه هر گونه اطلاعاتی که به آن ها در پیشبرد اهدافشان کمک کند را نیاز دارند .

پس به دنبال اطلاعات مربوط به موقعیت های جغرافیایی شما هستند و آن ها در یک جا جمع می کنند در شرایط حساس سیاسی و نظامی نیز از آن ها علیه خودتان استفاده می کنند .

امیدواریم تا اینجا متوجه شده باشید که استفاده از فیلتر شکن های رایگان برای کامپیوتر چه ضرر هایی می تواند به خودتان و کشور وارد کند .

نتیجه گیری از مقاله آنتی فیلتر برای کامپیوتر :

در این مقاله در مورد دانلود رایگان آنتی فیلتر pc صحبت کردیم و از ضرر های جبران ناپذیری که می تواند داشته باشد صحبت کردیم .

در آخر هم این نکته را بگوییم که شما با پرداخت یک هزینه کم می توانید از خدمات کانکشن های مختلف امپراتور وی پی ان برای کامپیوتر با خیال راحت و با امنیت بالا استفاده کنید .

 

برای خرید وی پی ان به لینک زیر مراجعه کنید

خرید فیلتر شکن پرسرعت

خانه بلاگ دانلود رایگان آنتی فیلتر pc – آنتی فیلتر رایگان برای کامپیوتر