دانلود آنتی ویروس قوی – بهترین Antivirus – امپراتور وی پی ان

بهترین Antivirus

همه افرادی که دارای دیوایس هایی مثل لپ تاپ ، گوشی و … هستند همیشه دغدغه دارند نکنه برای مثال تلفن همراهشان ویروسی شود و تمام اطلاعات آن ها از بین برود یا خیلی افراد هستند که تمایلی ندارند اگر گوشی خودشان ویروسی شد یا زیاد هنگ میکرد آن را ریست کنند پس دانلود آنتی ویروس قوی برای این افراد راه حل بسیار مناسبی است .

در این مقاله از امپراتور وی پی ان با ما همراه باشید تا در مورد استفاده از آنتی ویروس بیشتر صحبت کنیم .

آموزش نصب آنتی ویروس

آنتی ویروس پرسرعت و قوی

همان طور که از اسمش پیداس Antivirus کارش از بین بردن ویروس ها هستش و موجب میشود وقتی شما از آنتی ویروس استفاده میکنید دیگر استرس این را نداشته باشید که دیوایس شما مجدد برنامه ویروسی داخلش نصب شود .

چرا که آنتی ویروس ها مثل گلبول های سفید بدن ما عمل میکنند و علاوه بر اینکه ویروس هایی که تا الان موجود بوده را نابود میکنند بلکه اجازه ورود ویروس های جدید هم نمیدهد .

دغدغه بعدی این است که خب شاید آنتی ویروسی که تهیه میکنیم خودش ویروسی باشه 😐

اینجاست که خیلی قضیه پیچیده میشود که در ادامه تمام راهکار ها را براتون توضیح میدهیم !

کار این Antivirus این هست که به دنبال نرم افزار های مخرب میگردد و آنها را قرنطینه یا حذف میکند از همه مهم تر این است که این نرم افزار های آنتی ویروس باید قابلیت تشخیص فایل ها و برنامه های خوب را از برنامه های مخرب داشته باشد .

آنتی ویروس ها دقیقا مثل یک پادزهر عمل می کنند و هر چه فایل و برنامه مخرب و آسیب رسان که در تلفن یا کامپیوتر شخصی ما وجود دارد را از بین میبرد .

شناسایی رفتار بهترین آنتی ویروس :

یکی از روش ها برای اینکه یک فایل و برنامه ویروسی را آنتی ویروس تشخیص دهد این است که به جای اینکه کد های نرم افزار را بررسی کند رفتار آن برنامه را بررسی می کند و با توجه به آن برنامه را قرنطینه یا حذف می کند .

حالا چرا ؟ چون ممکنه افرادی سود جو ویروس ها را در داخل برنامه هایی که برای دیوایس شما خوب است وارد کنند و اینجاست که آنتی ویروس نمیتواند کد را بد بخواند و آن برنامه را مخرب بشناسد پس باید رفتار آن را بررسی کند .

تا اینجای مقاله گفتیم که کار آنتی ویروس اصلا چه چیز هست ولی حالا باید به یک نکته خیلی مهم توجه کنید و آن هم این است که آنتی ویروس را از کجا تهیه کنیم ؟

شناخت آنتی ویروس واقعی !

وقتی سیستم و گوشی هوشمندی که کاربران از آن استفاده می کنند ویروسی می شود آن ها سریعا اقدام به خرید آنتی ویروس می کنند بدون اینکه به این نکته توجه کنند که آیا آن آنتی ویروس اصلا خوب است یا خیر !

اول از همه این را بدانید هیچ چیزی رایگانش خوب نیست چرا ؟

چون شما وقتی آنتی ویروس رایگانی را دانلود میکنید آیا مطمئن هستید که خود اون برنامه ویروسی نیست ! شاید اون برنامه هم ویروسی باشد و اگر نصب کنید مشکل دو تا می شود .

پس برای اینکه Antivirus تهیه کنید بهترین کار این است آن آنتی ویروس را از یک سایت معتبر که سابقه ی طولانی در فروش دارد خریداری کنید که اگر حتی یک درصد هم آن آنتی ویروس مشکل داشت شما بتوانید پیگیری کنید با افتخار امپراطور وی پی ان این نوید را به شما میدهد که تمام آنتی ویروس هایی که ارائه میدهد کاملا واقعی بود و هیچ مشکلی نخواهند داشت و این موضوع را می توانید از رضایت مشتریان و سابقه ی طولانی وب سایت امپراتور وی پی ان به راحتی دریابید .

 

 

مطالب پربازدید این هفته :

خرید vpn برای فایور و UpWork و سایت های فریلنسری

کیل سوئیچ چیست

خرید vpn با سرور افریقا جنوبی

خرید vpn سوئد

خانه بلاگ دانلود آنتی ویروس قوی – بهترین Antivirus – امپراتور وی پی ان