خرید vpn makers – امپراتور وی پی ان

خرید vpn makers موضوع امروز این مقاله از امپراتور وی پی ان می باشد که به عنوان یکی از پرفروش ترین سایت های فروش وی پی ان شناخته می شود و هم چنین چگونگی بسته شدن آن صحبت خواهیم کرد .

 

خرید vpn makers

 

خرید فیلتر شکن VPN Makers

مطلبی که خود سایت VPN Makers در ارتباط با بسته شدن سایتشان بیان کرده این است که به دلیل بالا رفتن قیمت دلار و هم چنین عدم توانایی در خدمات دادن به مشتریان و خرید سرور بسته شده است .

خوب معلوم است که یک مشتری بعد از پرداخت هزینه و خرید یک محصول چیزی جز خدمات خوب و پشتیبانی حرفه ای نمی خواهد .

پس زمانی که خدمات خوب ارائه نشود نارضایتی پیش می آید و مشتریانی که همیشه از آن سایت خرید می کردند و خدمات دریافت می کردند دیگر از آن جا خرید نمی کنند .

البته باید این نکته را گفت که سایت های خوب دیگر با مشتریان چندین و چند ساله هم مثل امپراتور وی پی ان هستند که با وجود بالا و پایین شدن قیمت ارز و دلار و بی ثباتی قیمت ها باز هم از کیفیت و خدمان خود کم نکرده و با انرژی بیشتر سعی در ارائه خدمات بهتر و قوی تر به مشتریان خود است .

در واقع تیم امپراتور وی پی ان حاضر است از سود و منفعت خود کمتر کند ولی از کیفیت خدمات خود کم نکند .

البته این حرف ما نیست و شما می توانید از کامنت ها و نظرات کاربران در سایت و شبکات اجتماعی به راحتی به این نکته پی ببرید .

نتیجه گیری از مقاله وی پی ان میکرز :

در این مقاله درباره سایت فروش فیلترشکن وی پی ان میکرز صحبت کردیم .

همان طور که گفتیم سایت فروش وی پی ان میکرز بعد از یک دوره فروش فوق العاده دچار یک رکود بزرگ شد و نتوانست خدمات خوب به کاربرانش ارائه کند و از رده خارج شد .

اما سایت امپراتور وی پی ان بعد از سال ها با عدم ثبات شرایط باز هم به فعالیت خود ادامه داده و همیشه بهترین ها را برای عرضه به مشتریان قرار داده است .

برای خرید VPN از بزرگ ترین و معتبر ترین سایت فروش وی پی ان می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید :

تمام کانکشن ها هم 2 کاربره می باشند که می توانید روی تمام دیوایس ها و سیستم عامل ها از آن ها استفاده کنید .

خرید فیلتر شکن به صورت آنلاین 

 

مقالات پرکاربرد این هفته :

نماینده رسمی Express VPN

خرید vpn ایران

خرید VPN با IP ثابت

خانه بلاگ خرید vpn makers – امپراتور وی پی ان