خرید vpn ویندوز xp – خرید وی پی ان – EmperaturVPN

مردم ایران به دلیل تحریم هایی که وجود دارد اجازه دسترسی به هر سایت را ندارند و این معذل بزرگ برایشان ایجاد شده که نمیتوانند وارد هر سایتی شوند یا هر برنامه ای را دانلود کنند پس در این میان خرید وی پی ان برای این افراد بهترین گزینه است تا از این محدودیت ها عبور کنند .

شما وقتی وی پی ان تهیه میکنید با توجه به کشوری که انتخاب میکنید آی پی شما تغییر میکند برای مثال اگر کشوری که انتخاب کردید هلند باشه وقتی شما به وی پی ان متصل میشود آی پی شما هلند میشه و گویا شما شهروند هلندی هستید و به هر سایتی که مورد نیازتان هست به راحتی میتوانید متصل شوید .

نکته مهمی که باید توجه کنید شما وقتی وی پی ان تهیه میکنید باید دقت کنید روی چه دیوایس هایی میشود استفاده کرد .

خبر خوب این استاد که امپراطور وی پی ان با افتخار این امکان را فراهم کرده که وی پی ان ها روی هر دیوایسی به راحتی قابل نصب باشد .

پس شما با هر دیوایسی مثل انروید ، ویندوز ، لینوکس ، مک بوک و … میتوانید این وی پی ان را داشته باشید فقط مسئله ای که وجود دارد این است که در وی پی ان ها تا 2 کاربر به طور همزمان و در وی پی اس تا 4 کاربر به طور همزمان میتوانند در دیوایس های مختلف از این سرور ها استفاده کنند .

خرید vpn با ip ثابت

کاربران خرید vpn ویندوز xp

  • تریدر ها که به آن ها پیشنهاد میکنیم به جای وی پی ان وی پی اس تهیه کنند و دلیل آن هم واضح است چون وی پی اس سرور کاملا اختصاصی می باشد و افراد برای کار های ارزی و … باید وی پی اس تیهه کنند و از همه مهم تر این است که قابلیت کیل سوئیج دارد . برای خرید وی پی اس به لینک زیر مراجعه فرمایید .

خرید فیلتر شکن

  • گیمیر ها افراد دیگری هستد که داشتن پینگ و پکت لاس پایین برایشان بسیار حائز اهمیت است که تهیه وی پی اس به آن ها این امکان را میدهد که اوئل از همه بازی هایی که فیلتر هستند را دانلود کنند و دوم پینگ پایین تری به آن ها میدهد .

خبر خوب این است که امپراطور وی پی ان سرور مخصوص گیمیر های عزیز به خدمات خود اضافه کرده است که پینگ زیر 100 (بین 40 تا 90 ) به شما عزیزان میدهد

جهت تهیه مخصوص گیم با پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید .

  • افرادی هم برای وب گردی و دسترسی به شبکه هایی مثل تلگرام نیاز به فیلتر شکن دارند که از طریق سایت میتوانند با مناسب ترین قیمت ها تهیه کنند .

اموزش نصب وی پی ان روی ویندوز

همان طور که بالاتر همئ اشاره کردیم وی پی ان های امپراطور بر روی هر دیوایسی که شما بخواهید قابل نصب است و به راحتی میتوانید آن را نصب کنید . برای مثال اگر شما ویندوز XP دارد خرید vpn ویندوز xp برای شما مناسب است اما شما وقتی از امپراطور وی پی ان سروری تهیه میکنید روی هر دیوایس با هر مدلی میتوانید آن را نصب کیند .

برای اینکه سررور را روی دیوایس خود نصب کنید باید توجه کنید که روی چه کانکشنی میخواهید L2TP \ PPTP \ OPEN VPN و …

روی هر کانکشن که مایل به نصب بودید باید اقدامات مختلفی را انجام دهید که طریقه هر کدام برای روی هر دیوایسی را در لینک زیر برای شما آموزش داده ایم به طور کامل .

 

برای تهیه وی پی ان به لینک زیر مراجعه فرمایید .

 خرید VPN

 

مطالب پربازدید این هفته :

وی پی ان ماینر

بهترین سرور برای ترید

خانه بلاگ خرید vpn ویندوز xp – خرید وی پی ان – EmperaturVPN