خرید VPN ویندوز 10 – خرید فیلتر شکن برای ویندوز – Emperatur VPN

خرید VPN ویندوز 10 را تصمیم گرفتیم در این مقاله از امپراتور وی پی ان تقدیمتان کنیم زیرا کاربران ویندوز بسیار زیاد هستند و هر کدام می خواهند بهترین وی پی انی که برای ویندوز وجود دارد را بشناسند و از آن استفاده کنند .

از آنجایی هم که سایت ها و کلاهبرداران فروش فیلتر شکن زیاد شده اند ما در این مقاله در مورد بهترین سایت ارائه کننده وی پی ان و هم چنین فیلتر شکن مناسب و حرفه ای برای ویندوز 10 صحبت خواهیم کرد .

 

خرید VPN ویندوز 10

 

خرید فیلتر شکن برای ویندوز 10

خوب همان طور که می دانید کاربران ویندوز از قدیم الایان برای نیاز های مختلف به وی پی ان نیاز داشتند و از آن استفاده می کردند .

بعد از اینکه نسل فیلتر شکن های قدیمی که مرتب هم قطع و وصل می شدند از بین رفت , سرویس های جدید یکی پس از دیگری به کاربارن عرضه شدند .

در این میان وب سایت های مختلف فروش وی پی ان هم راه افتادند و فیلتر شکن های مختلف عرضه می کردند یکی از این سایت های فعال و پرطرفدار امپراتور وی پی ان بود که با خدمات و سرویس هایی که ارائه می کند روز به روز بر تعداد کاربرانش می افزاید .

در ابتدا که امپراتور وی پی ان شروع به کار کرد سرویس ها و سرور های محدودی داشت ولی روز به روز به تعداد آن ها افزود تا جایی که در حال حاضر برای تمام سیستم عامل ها از جمله ویندوز 10نیز تمام کانکشن ها وسرور های کشور های مختلف را دارد .

کاربران ویندوز هم می توانند از کانکشن هایی مثل اوپن وی پی ان , کریو , PPTP , L2TP و … استفاده کنند .

برای اطلاع از آموزش های نصب این کانکشن ها می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید :

آموزش نصب مستقیم فیلتر شکن L2TP برای ویندوز

آموزش نصب مستفیم فیلتر شکن PPTP برای ویندوز

آموزش فیلتر شکن کریو برای ویندوز و کامپیوتر

آموزش نصب مستقیم OpenVPN برای ویندوز و کامپیوتر

کانکشن هوشمند امپراتور وی پی ان برای ویندوز

مدتی که از ارائه کانکشن های مختلف گذشت امپراتور وی پی ان که همیشه دنبال جلب رضایت کاربران بود و هست شروع به طراحی کانکشن هوشمند امپراتور وی پی ان کرد .

به این صورت که کاربران با دانلود آن دردسر های نصب و راه اندازی کانکشن های دیگر را ندارند و می توانند به راحتی از تمام سرویس ها و سرور های آن استفاده کنند .

هم چنین کاربران می توانند به صورت 2 نفره و همزمان از خدمات این کانکشن هوشمند بهره مند شوند یعنی در واقع یک پکیج حرفه ای که تمام سرور ها و سرویس ها را دارد توسط امپراتور وی پی ان عرضه شده است که هم سرعت و کیفیت بسیار بالایی دارد و هم امنیت و پایداری آن بسیار زیاد است .

 

برای تهیه وی پی ان و فیلتر شکن از سایت امپراتور وی پی ان به صورت آنلاین و آنی وارد لینک زیر شوید :

خرید فیلتر شکن

 

مقالات پربازدید این هفته :

فروش وی پی ان پرسرعت

سایت فروش وی پی ان کریو برای کامپیوتر

دانلود وی پی ان رایگان

خانه بلاگ خرید VPN ویندوز 10 – خرید فیلتر شکن برای ویندوز – Emperatur VPN