خرید vpn هند – فیلتر شکن با IP هند – وی پی ان هند – Emperatur VPN

خرید vpn هند نیز یکی دیگر از سرور هایی است که امپراتور وی پی ان برای عزیزاین که در هند هستن قرار داده است البته استفاده از وی پی ان هند نیز چندان هم پرطرفدار نیست ولی هستند کسانی که برای انجام امور مهم خود به آن نیاز دارند .

در کل وی پی ان با IP هند ویژگی هایی دارد که در ادامه راجع به آن صحبت می کنیم .

مزیت های خرید vpn هند

مهم ترین موردی که برای سرور های آسیایی کاربرد دارد مسئله ی پینگ و پکت لاست می باشد که بخصوص برای گیمر ها بسیار اهمیت دارد همان طور که می دانید بسیاری از بازی های پرطرفدار را برای گیمر ها فیلتر کردند به همین دلیل در بین آن ها نیاز به وی پی ان بسیار حس می شود .

اما خوب همان طور که می دانید استفاده از وی پی ان باعث می شود پینگ و پکت لاست بالا برود …

به همین دلیل تیم امپراتور وی پی ان برای اولین بار در کشور سرور های ابری را عرضه کرد که هم پایداری بسیار خوبی دارد و هم پینگ و پکت لاست مناسبی نسبت به سرور های معمولی دارد علت اینکه سرور های ابری هم این گونه عمل می کنند این است که خودکار به نزدیک ترین لوکیشن دیتاسنتر متصل می شود .

 

خرید vpn هند

 

خرید فیلتر شکن هند برای تجارت

بسیاری از افراد هستند که رد هند حساب های بانکی دارند یا برای انجام کار های دیگر نمی توانند با آي پی به غیر از هند وارد شوند بنابراین با استفاده از وی پی ان با آی پی هند می توان مانند یک شهروند هندی از خدمات آن جا به راحتی استفاده کرد .

خرید وی پی ان هند برای خرید بایننس و ارز های دیجیتال

به طور کلی این نکته را مد نظر داشته باشید که برای خرید ارز های دیجیتال حتما باید با همان IP و لوکیشنی که روز اول وارد شده اید اقدم کنید مثلا اگر با آي پی و لوکیشن هند اقدام کرده اید حتما باید تا آخر با همان آی پی خرید کنید .

اگر به هر دلیلی وی پی ان هند را قبلا استفاده کرده اید و الان به مشکل خورده اید به طبع باید همان سرور رو ادامه دهید .

معایب خرید VPN با IP هند

یکی از مهم ترین معایب استفاده از وی پی ان هند بالا بودن قیمت آن می باشد به طوری که قیمت سرور های آن 3 برابر قیمت کشورهای اروپایی و آمریکایی است .

یکی دیگر از معایب آن این است که VPN هند پایداری و سرعت وی پی ان های اروپایی و آمریکایی را ندارد عیب دیگر آن هم پشتیبانی ضعیف دیتاسنتر های هند نسبت به کشور های آمریکایی است .

پس از هر لحاظ که نگاه کنید وی پی ان مناسی برای استفاده عام نیست مگر اینکه برا یانجام کار یا بیزینس خاصی بخواهید از وی پی ان هند استفاده کنید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

vpn با سرور انگلستان

دانلود فیلتر شکن قوی اندروید نامحدود

خرید کریو

خرید VPN پرسرعت اختصاصی

خانه بلاگ خرید vpn هند – فیلتر شکن با IP هند – وی پی ان هند – Emperatur VPN