خرید vpn موبایل – فیلتر شکن برای گوشی – Emperatur VPN

خرید vpn موبایل در ایران نیز که مانند بسیاری از کشور های دیگر با موضوع فیلترینگ مواجه هستند بحث بسیار داغی است که در این مقاله از امپراتور وی پی ان به آن می پردازیم .

بنابراین کاربران برای دور زدن این محدودیت ها و فیلترینگ ناچارند که از وی پی ان مناسبی که هم سرعت خوبی داشته باشد و هم اطلاعاتشان حفظ شود استفاده کنند .

 

خرید vpn موبایل

خرید فیلترشکن گوشی های موبایل

امپراتور وی پی ان در طول سالیان سال خدمت رسانی به کاربران در امر فروش وی پی ان خود و توانایی هایش را به طور کامل ثابت کرده است .

استفاده از وی پی ان هم علاوه بر اینکه باعث دور زدن فیلترینگ می شود به کاربران این امکان را می دهد تا اطلاعات و داده هایشان بدون هیچ نگرانی از دست هکر ها و افراد سودجو رمز نگاری می شود و به مقصد می رسد .

در واقع VPN مانند یک پل ارتباطی بین شما و آی پی آدرس مورد نظرتان عمل می کند که اطلاعات را به آدرس مورد نظرتان می رساند .

محال است که در این دوره و زمانه هر فرد یک گوشی هوشمند نداشته باشد و از دنیای مجازی و سایت ها و اپ های مختلف استفاده نکند .

ولی با توجه به بحث تحریم هایی که وجود دارد استفاده از برخی از این سایت ها و برنامه ها برای آی پی ایران امکان پذیر نیست و باید از وی پی ان استفاده کنند .

گوشی هایی هم که کاربران استفاده می کنند سیستم عامل های مختلف اندروید و آیفون و ویندوزفون می باشند که هر کدام کانکشن مربوط به خود را دارد .

در واقع هر فرد با توجه به توع سیستم عامل یکه استفاده می کند فیلتر شکن مخصوص خود را تهیه کند .

انواع کانکشن هایی هم که کاربران گوشی های مختلف می توانند استفاده کنند شامل :

L2TP , IKEv2 , PPTP , Cisco , Open VPN و … می باشد که با توجه به لوکیشن مد نظرتان می توانید هر سروری که خواستید انتخاب کنید .

نتیجه گیری از مقاله وی پی ان برای موبایل :

در مقاله خرید vpn موبایل در مورد بحث فیلترینگ و محدودیت هایی که در استفاده از سایت ها و اپ های مختلف وجود دارد صحبت کردیم .

هم چنین گفتیم افراد و کاربرانی که از گوشی های موبایل خود امکان دسترسی به این سایت ها و برنامه ها را ندارند باید از وی پی ان های متناسب با سیستم عامل گوشی خودشان استفاده کنند که ;

در سایت امپراتور وی پی ان بهترین های فیلتر شکن ها و کانکشن ها وجود دارند .

 

 

مقالات پربازدید :

خرید وی پی ان موبایل

خرید وی پی ان کامپیوتر

فیلتر شکن دو نفره

خانه بلاگ خرید vpn موبایل – فیلتر شکن برای گوشی – Emperatur VPN