خرید VPN قانونی – فیلتر شکن مجاز – وی پی ان دولتی – Emperatur VPN

خرید VPN قانونی مدتی است که تحت عنوان اینترانت و یا شبکه ملی صحبت هایی از سمت دولت شنیده می شود اینکه این اتفاق می افتد و چه پیامد هایی دارد را باید در همان زمان خودش بررسی کنیم .

به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله از امپراتور وی پی ان درباره فیلتر شکن ماهواره ای و خرید فیلتر شکن قانونی صحبت کنیم .

مزایا و معایب فیلتر شکن قانونی

اگر بخواهیم خیلی منطقی به این موضوع نگاه کنیم باید بگوییم که اتفاقا وی پی ان قانونی خیلی هم فکر خوبی است خود ما هم که سال هاست در زمینه فیلتر شکن فعالیت می کنیم همیشه خواستیم که یکسری محدودیت ها برای افراد مختلف ایجاد کنیم .

ولی خوب اجرای آن کمی کار را طولانی می کند یعنی برای خرید اکانتی که نیاز به یک ایمیل و شماره تلفن همراه است , باید کاربران عکس کارت ملی یا شناسنامه ی خود را ارسال کنند تا متناسب با سنشان و اینکه بالای 18 سال باشند وی پی ان ارائه شود .

از طرف دیگر هم با توجه به پیشرفته شدن اینترنت و اینترنت ماهواره ای ایلان ماسک و تکنولوژی Blockchain , به هر صورتی که پروژه اینترانت و یا فیلتر شکن قانونی انجام شود شکست می خورد زیرا نمی توان دور ایران را حصار و دیوار کشید که به این امکانات دسترسی نداشته باشند که !

دقیقا مثل فیلتر شدن تلگرام که با شکست رو به رو شد و همه همچنان از آن استفاده می کنند .

 

خرید VPN قانونی

 

مهم ترین دلایل رد شدن وی پی ان های دولتی

یک یاز مهم ترین دلایلی که کاربران نمی توانن از وی پی ان های دولتی استفاده کنند این است که دوره باز کردن سایت هیا فیلتر و مسدود دیگر گذشته است امروزه کاربران زیادی هستند که برای کارهای مختلفی مثل جابجایی های پولی و ارزی و ترید کردن و بایننس و فارکس و کارهای تحقیقاتی به وی پی ان با سرورهای مختلف نیاز دارند پس با توجه به اینکه ایران نیز تحریم است عملا استفاده از وی پی ان های دولتی برای انجام کار ها غیر ممکن است .

نمی شود که ارتباط کاربران ایرانی را هم با کشورهای دیگر قطع کرد پس از هم این پروژه فیلتر شکن دولتی با شکست رو به رو می شود .

عدم اعتماد کاربران به فیلتر شکن های قانونی

در واقع با وجود فیلتر شکن های دولتی شاید مردم با شک و تردید بتوانند حرف های مهم شان را حتی پشت تلفن بزنند که مبادا شنود شود چه برسد به اینکه هزاران میلیارد ارز را بخواهند جابه جا کنند .

یا بخواهند با وجود این وی پی ان های قانونی ترید کنند و بایننس و فارکس خرید و فروش کنند …

برای اطمینان از صحبت هایی هم که گفته شد کافیست از چند تریدر راجع به این موضوع نظر سنجی کنید آن ها حاضرند محل زندگیشان را عوض کنند و مثلا بروند ترکیه زندگی کنند اما با این شرایط ایران قطعا کنار نمی آیند .

در مورد Binance هم کلی ارز وارد کشور شده و وضع خیلی ها عوض شده و بهتر دارند در ایران خرج می کنند آدرم های متخصص زیادی هم هستند که از طریق سایت های فریلنسری کسب درآمد می کنند و خدمات ایرانی رو صادر می کنند !

پس به این راحتی ها نمی توانند به فیلتر شکن های دولتی اعتماد و اطمینان کنند .

نتیجه گیری از مقاله خرید VPN قانونی :

در این مقاله در مورد خرید VPN قانونی صحبت کردیم و خیلی بی طرفانه از معایب و مزایایی که دارد صحبت کردیم شما دیدید که عملا استفاده از فیلتر شکن های قانونی نمی تواند نیاز های کاربران را در ایران برآورده کند .

تیم امپراتور وی پی ان هم همیشه قصد داشته که بهترین و با کیفیت ترین امکانات و خدمات را در اختیار کاربران قرار دهد ولی متاسفانه استفاده از این وی پی ان های دولتی عملا بی فایده است و هیچ کمکی نمی کند .

 

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید vpn

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

سایت ZebraVPN

نصب vpn روی موبایل در کمتر از 27 ثانیه

خرید VPN پرسرعت اختصاصی

خانه بلاگ خرید VPN قانونی – فیلتر شکن مجاز – وی پی ان دولتی – Emperatur VPN