خرید VPN فرانسه – فیلتر شکن با IP فرانسه – Emperatur VPN

خرید VPN فرانسه نیز بنا به دلایل مختلفی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم مورد استفاده کاربران زیادی در سراسر جهان و حتی خود شهروندان فرانسوی است هم چنین این وی پی ان جزو پرطرفدار ترین وی پی ان هایی است که اتفاقا مخاطب هم کم ندارد .

تیم امپراتور وی پی ان هم با توجه به تقاضای زیاد کاربران این سرور را با کانفیگ ماهواره ای برای مشتریان و کاربران خود افزود .

در ادامه در مورد مزایا و معایب استفاده از فیلتر شکن با آی پی فرانسه بیشتر صحبت می کنیم .

خرید فیلتر شکن با آی پی فرانسه

همان طور که در ابتدا هم گفتیم کاربران برای کار های متفاوتی به فیلتر شکن فرانسه نیاز دارند مثلا بعضی ها در خارج از فرانسه هستند و برای انجام کار های بانکی و ارزی نیاز به آی پی فرانسه دارند .

اگر هم از آی پی غیر از فرانسه استفاده کنند حسابشان مسدود و بلاک می شود حتی عده ای هم از شهروندان خود فرانسه هستند که از فیلتر شکن با آی پی فرانسه استفاده می کنند .

زیرا می خواهند از یک آی پی دیگر به جز آی پی خودشان استفاده کنند که شناسایی نشوند .

عده ی دیگری هم هستند که از فیلتر شکن فرانسه برای خرید ارز های دیجیتال مثل بیت کوین و … استفاده می کنند در واقع کسانی که برای اولین بار با آی پی فرانسه ارز های دیجیتال می خرند باید تا آخر با همان آی پی خرید های خود را انجام دهند چون در غیر این صورت حسابشان مسدود می شود .

عده ی دیگری از گیمر ها هم هستند که برای بازی های خود از وی پی ان فرانسه استفاده می کنند چون هم سرعت خوبی دارد و هم پینگ پایینی دارد .

مزیت های استفاده از وی پی ان فرانسه

یکی از مهم ترین مزیت های وی پی ان فرانسه سرعت و کیفیت بالا و پینگ پایین آن می باشد به همین دلیل از سوی کاربران بسیار پرطرفدار می باشد .

هم چنین دیتاسنتر فرانسه یکی از قوی ترین دیتاسنتر ها به شمار می رود که واقعا در آن حرفی نیست و کاملا ثابت شده است این وی پی ان از پایداری بسیار بالایی نیز برخوردار است و کانفیگ راحتی دارد .

تمام دلایلی که گفتیم باعث شد از یکی از بهترین دیتاسنترهای کشور فرانسه سروری با کانفیگ فیلتر شکن های سیسکو – PPTP – L2TP – Open VPN و … را روی سرور فرانسه تقدیمتان کنیم .

معایب خرید فیلتر شکن فرانسه

مسلما تمام کاربرانی که دنبال خرید وی پی ان هستند به قیمت آن توجه زیادی می کنند تا با پایین ترین قیمت خرید کنند .

وی پی ان با آی پی فرانسه هم جزو آن دسته از فیلتر شکن هایی است که هزینه های به نسبت بالایی دارد که یکی از عیب های آن محسوب می شود هم چنین مانیتورینگ بسیار بالایی نیز دارد .

خوب شاید این سوال برای شما پیش بیاید که مانیتورینگ که خیلی خوب است امنیت داده ها را بالا می برد .

اما باید بگوییم که متاسفانه کاربران ایرانی همیشه در حال دانلود فیلم های خارجی هستند و یا از ساییت های تورنت و … استفاده می کنند که بر خلاف قوانین دیناسنتر فرانسه است .

به همین دلیل است که خیلی وقت ها سرور ها را ساسبند می کنند .

بنابراین خرید فیلتر شکن فرانسه یکسری معایب و یکسری مزایایی مثل همه ی وی پی ان های دیگر دارد .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

دانلود Super VPN

چگونه وی پی ان بخریم

خرید ساکس تلگرام

چرا امپراتور وی پی ان

خانه بلاگ خرید VPN فرانسه – فیلتر شکن با IP فرانسه – Emperatur VPN