خرید vpn تیم ویور – وی پی ان برای TeamViewer – امپراتور وی پی ان

خرید vpn تیم ویور را برای آن دسته از کاربرانی که می خواهند از این برنامه فقط استفاده کنند و دنبال برنامه های جایگزین نیستند در این مقاله از امپراتور وی پی ان توضیح خواهیم داد در واقع تیم ویور یک برنامه برای کنترل سیستم های شما از راه دور است .

یعنی شما می توانید با استفاده از آن دستگاه خود را از راه دور به طور کامل کنترل و مدیریت کنید .

 

خرید vpn تیم ویور

 

خرید وی پی ان برای تیم ویور

در واقع بعد از سال 1396 بود که این برنامه از سمت کمپانی ارائه کننده آن برای کشور ایران تحریم شد یعنی اگر شما بدون استفاده از وی پی ان بخواهید از این برنامه استفاده کنید ;

قطعا با پیام Please Check Your Connection و یا متن not ready با رنگ قرمز رو به رو می شوید این نشان دهنده همین تحریم هاست که از سوی کشور های غربی اعمال شده و آی پی ایران را محدود کرده اند .

انواع استفاده هایی که با استفاده از این نرم افزار می توانید انجام دهید شامل :

  • کنترل و مدیریت سیستم های راه دور
  • انتقال اطلاعات بین سیستم های مبدا و مقصد
  • ایجاد ارتباط صوتی و تصویری

برای استفاده و دریافت برنامه ی تیم ویور هم می توانید به راحتی به وب سایت ارائه کننده آن مراجعه کنید و ;

متناسب با سیستم عامل خود نسخه مربوطه را دانلود کنید .

برای دریافت نسخه های مختلف تیم ویور هم می توانید وارد لینک زیر شوید :

لینک دانلود برنامه Team Viewer

البته باید این نکته را هم گفت که برای جایگزینی این برنامه نیز نرم افزار های دیگری مثل Any desk نیز آمده که اتفاقا بعد از تحریم هایی که از سوی کشور های غربی انجام شد کاربران به این برنامه روی آوردند .

تقریبا می توان گفت کاربران زیادی کنترل سیستم های خود را با استفاده از این برنامه به راحتی انجام می دهند و در واقع بین آن ها این برنامه رایج است .

اما اگر اصرار دارید از این برنامه استفاده کنید بعد از نصب و راه اندازی آن باید حتما از یک فیلتر شکن با امنیت بالا استفاده کنید .

امپراتور وی پی ان نیز مثل همیشه برای نیاز های مختلف کاربران کانکشن های مختلف همراه با سرور های کشور های مختلف را ارائه کرده است .

یعنی با استفاده از وی پی ان های امپراتور به راحتی می توانید مشکل فیلترینگ تیم ویور را دور بزنید و از خدمات آن کمال استفاده را ببرید .

نتیجه گیری از مقاله خرید vpn تیم ویور :

در این مقاله در مورد یکی از نرم افزار هایی که با استفاده از آن می توانید از راه دور سیستم خود را کنترل کنید صحبت کردیم هم چنین گفتیم که این نرم افزار متاسفانه چند سالی است که از سوی کشور های غربی و به خاطر تحریم ها فیلتر شده و امکان استفاده از آن بدون وی پی ان وجود ندارد .

به همین دلیل شما کاربران به راحتی می توانید از سرویس هاس مختلف امپراتور وی پی ان با سرعت و امنیت بالا استفاده کنید و مشکل فیلترینگ نداشته باشید .

 

برای خرید فیلتر شکن از سایت میتونید اقدام کنید

تمام اکانت های ما دو کاربره هستند و میتونید روی تمام دیوایس ها و تمام سیستم عامل ها به صورت راحت و سریع متصل شید

 

مقالات پربازدید این هفته :

خرید وی پی ان آیفون

فیلتر شکن کامپیوتر

وی پی ان اندروید

خانه بلاگ خرید vpn تیم ویور – وی پی ان برای TeamViewer – امپراتور وی پی ان