خرید vpn برای پی پال – خرید بهترین فیلتر شکن برای PayPal

خرید vpn برای پی پال در این روز ها که استفاده از پی پال در سراسر جهان باب شده موضوع داغ و مهمی است ولی از آن جایی که ایران مثل همیشه در همه فعالیت ها و کار های خود به دلیل تحریم ها با مشکلاتی رو به رو است , در زمینه انتقال پول از طریق پی پال هم تحریم است .

بنابراین کاربران که نمی توانند از بیزینس ها و فعالیت های خود در خارج از ایران دست بکشند به همین دلیل باید از یک وی پی ان حرفه ای استفاده کنند که علاوه بر سرعت خوب , امنیت و پایداری عالی نیز داشته باشد .

در ادامه راجع به بهترین فیلتر شکنی که می توانید برای PayPal داشته باشید صحبت می کنیم پس با ما همراه باشید .

 

خرید vpn برای پی پال

 

خرید وی پی ان برای انتقال پول در پی پال

تعریف کلی که می توان برای پی پال گفت یکی از راه های انتقال پول ایمن در جهان هست که با وجود رقیبان قدر در سال های اخیر توانسته اسم و رسمی برای خود پیدا کند .

در واقع انتقالات پول به وسیله حساب های الکترونیکی انجام می شود و برای ایجاد آن شما نیاز به یک ایمیل دارید .

البته ایرانی ها طبق معمول از این قاعده مستثنی هستند و نمی توانند پی پال داشته باشند .

مگر اینکه تابعیت یک کشور دیگر به جز ایران را داشته باشند تا از طریق آن اقدام کنند .

در صورتی که به هر دلیل بخواهید پولی را از طریق PayPal منتقل کنید و یا به طور کلی از آن استفاده کنید باید حتما از یک فیلتر شکن امن با آی پی ثابت اختصاصی استفاده کنید .

آن هم نه هر وی پی انی …!

دقت کنید ما نگفتیم که فیلترشکن آی پی ثابت !

بلکه وی پی ان آی پی ثابت اختصاصی که میشه VPS ! حالا تفاوت وی پی ان با VPS چیست و یا تفاوت این دو با عنوان ساده لوحانه VPN آی پی ثابت چیه در مقاله زیر کامل توضیح دادیم :

فیلتر شکن با آی پی ثابت ›

دقت کنید که به هر حال شما می خواهید مبالغ قابل توجهی را از طریق پی پال ارسال یا دریافت کنید پس حتما باید امنیت بالایی داشته باشد .

و استفاده از یک فیلتر شکن به فرض حتی ثابت که مشترک هست بین تمام کاربران ، باعث از دست رفتن کل دارایی شما می شود و اتفاقا خیلی هم شفاف هست این موضوع و خیلی راحت قابل شناسایی می باشد .

شما تصور کنید از بین ده ها هزار نفر که از یک سایت خرید وی پی ان انجام میدند ، ده نفرشون برن تو PaPal ! خوب آی پی ها که یکیه !

حتی اگر ثابت باشه ! به نظر شما سخته متوجه شدن اینکه این یک VPN بوده ؟ خیر با یک خط کد میشه شناسی شود !

نتیجه گیری از مقاله خرید فیلتر شکن PayPal :

ما همواره خود را موظف دونستیم که اطلاع رسانی جامع کنیم اونم الان که موضوع ترید و فارکس و کارهای ارزی بسیار مهم هستند و در این مقاله به صورت کامل موضوع خرید Vpn برای پی پال را باز کردیم و در نهایت این شما هستید که تصمیم گیرنده هستید ، اگر صرفا یک فیلتر شکن آی پی ثابت نیاز دارید همین وی پی ان های داخل سایت مناسب شماست .

اما اگر میخواین کار ارزی انجام بدید حتما حتما پیشنهاد ما فقط خرید VPS هست که اونم میتونید به صورت کامل از سایت پلان ها را بررسی و تهیه کنید … !

مفتحر هستیم از بیش از 87 کشور دنیا سرور ارائه میکنیم و هیچ کشوری نیست که ما ازش سرور نداشته باشیم .

شما میتونید از هر کشور دلخواه خودتون یک فیلتر شکن اختصاصی خودتون را سفارش بدید و علاوه بر نیازهای روزمره مثل وبگردی و … از آن در جهت ترید و همچنین کارهای ارزی هم استفاده کنید که قابلیت هایی همچون Kill Switch و … هم دارند .

 

 

 

مقالات پربازدید این هفته :

فیلتر شکن برای ماینر

وی پی ان سوئد

خرید vpn اتریش

خانه بلاگ خرید vpn برای پی پال – خرید بهترین فیلتر شکن برای PayPal