خرید VPN اینستاگرام – فیلتر شکن برای اینستاگرام – Emperatur VPN

خرید VPN اینستاگرام موضوع مقاله ی امروز ما در امپراتور وی پی ان می باشد و شاید برایتان کمی عجیب باشد که مگه اینستاگرام فیلتر شد !

تا قبل از انکه تلگرام فیلتر شود هیچ کس انتظار این را نداشت که یک روز دسترسی به تلگرام برای کاربران ایرانی مشکل شود و بسیاری از کسب و کار ها را تحت تاثیرقرار دهد و کاربران برای ورود مجبورند از وی پی ان استفاده کنند .

ولی بعد از فیلترینگ تلگرام تیم امپراتور وی پی ان دست به کار شد و وی پی ان مخصوص آن را با بالاترین سرعت و کیفیت در اختیار کاربران قرار داد .

به همین ترتیب این حدس زده می شود که ممکن است یک روز هم همین اتفاق برای اینستاگرام بیفتد که البته امیدواریم که این اتفاق نیوفتد زیرا بسیاری از کسب و کار ها تحت تاثیر قرار می گیرند .

بنابراین در این مقاله درباره وی پی ان برای اینستاگرام صحبت خواهیم کرد .

فیلتر شکن پرسرعت برای اینستاگرام

برای اینکه بخواهید از یک وی پی ان درست و حسابی و بدون قطعی و با سرعت بالا استفاده کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از PPTP و سیسکو و L2TP می باشد .

این وی پی ان ها هم سرعت بسیار بالایی دارند و هم از پایداری و امنیت خوبی برخوردار هستند .

 

خرید VPN اینستاگرام

 

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که کدام وی پی ان بهتر است …

برای این کار باید وی پی ان هایی که گفتیم را تست کنید و هر کدام که با نیاز و شرایط و نت شما سازگارتر بود انتخاب کنید .

شاید بسیاری از خبرنگاران و روزنامه نگار ها منتظرند تا تیتر اینستاگرام فیلتر شد را در سر تیتر خبر های خود به نمایش بگذارند …

ولی اینکه چرا خیلی از دوستان منتظر فیلتر شدن اینستاگرام هستند موضوعی است که هنوز پاسخی برای آن پیدا نکرده ایم و آیا فیلترشدن اینستاگرام این یعنی مرگ دیجیتال مارکتینگ در ایران !

و دیگر چیزی برای کسب و کار های اینترنتی باقی نخواهد ماند …

پس چه راهکاری باید گذاشت ؟

البته که خرید Vpn برای اینستاگرام اولین راه حلی که وجود دارد و تمام محدودیت های آن را برمی دارد و شما به راحتی می توانید موضوع کندی باز شدن پست های اینستاگرام و باز نشدن اینستاگرام و ناتوانی در ارسال پست و … را به کمک آن حل کنید .

بنابراین در زمان فیلتر شدن اینستاگرام اگر از آن فقط روی گوشی خود استفاده می کنید از فیلترشکن اختصاصی موبایل استفاده کنید .

اگر هم که از دکستاپ استفاده می کنید کانکشن ویندوز آن را تهیه کنید .

اگر برای ربات اینستاگرام استفاده دارید حتما از وی پی ان ماهواره ای استفاده کنید .

نتیجه گیری از مقاله خرید فیلترشکن اینستاگرام :

در نهایت امیدواریم که اینستاگرام فیلتر نشود ولی در صورت فیلترینگ وی پی ان هایی که گفتیم می توانند انتخاب بسیار مناسبی باشند .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید vpn

 

آموزش های کاربردی دیگر :

آموزش سیسکو اندروید

آموزش vpn pptp برای iPhone

فیلتر شکن برای Xbox

خانه بلاگ خرید VPN اینستاگرام – فیلتر شکن برای اینستاگرام – Emperatur VPN