خرید vpn اسلوونی – فیلتر شکن اسلوونی با آی پی ثابت

حتماً برای شما هم پیش‌آمده است که بخواهید از یک نرم افزار و یا وب سایتی استفاده کنید ولی با توجه به استفاده از آی پی ایران، امکان این کار را نداشته باشید. بسیاری از کمپانی ها با توجه به تحریم های اعمال شده علیه ایران، وب سایت ها و نرم افزار های خود را از دسترس کاربران ایرانی خارج نموده اند. این موضوع باعث شده است که کاربران به استفاده از سرور ها و وی پی اس های مختلف روی آورند. از جمله این سرور ها، سرور اسلوونی است. کاربران با خرید vpn اسلوونی به راحتی می توانند به تمام امکانات موجود در وب سایت هایی مانند بایننس دسترسی داشته باشند. برای آشنایی با این سرور تا انتها با امپراتور وی پی ان همراه باشید.

خرید vpn اسلوونی

خرید vpn اسلوونی

با توجه به تحریم هایی که علیه کاربران ایرانی اعمال شده است، بسیاری از وب سایت ها و نرم افزار ها از دسترس این کاربران خارج شده است. با این وجود باز هم می توان از آن ها استفاده نمود ولی برای ورود به آن ها باید از وی پی اس ها و وی پی ان های مختلف موجود استفاده نمود. وی پی ان های رایگان از جمله اولین گزینه هایی هستند که کاربران برای فرار از محدودیت ها، از آن ها استفاده می کنند. اما آیا می توان از وی پی ان های رایگان برای امور حساسی مانند ترید استفاده کرد؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که خیر. به هیچ عنوان از این نوع از وی پی ان ها برای انجام اموری همچون ترید استفاده نکنید. چرا که این فیلتر شکن ها آی پی ها را به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می دهند و این موضوع باعث می شود که به شدت امنیت آن ها پایین آمده و از طرفی هم اگر وارد وب سایت هایی مانند بایننس و کوکوین و کوینکس شوند، به سرعت آی پی تکراری آن ها شناسایی شده و حساب کاربری آن ها مسدود خواهد شد.

اگر باز هم می خواهید با فیلتر شکن های رایگان بیشتر آشنا شوید، می توانید به وب سایت امپراتور وی پی ان مراجعه کنید.

فیلتر شکن رایگان

خب با توجه به توضیحات بالا برای دسترسی به وب سایت هایی مانند بایننس باید از چه کرد؟

برای دسترسی به این نوع از سرور ها به راحتی می توان با خرید اشتراک وی پی اس ها و سرور های مختلف بدون نگرانی و با امنیت بالا به آن ها دسترسی پیدا کرد. خرید vpn اسلوونی از جمله سرور هایی است که به کاربران تریدر و افرادی به امور ارزی و بانکی مشغول هستند به شدت توصیه می شود.

خرید vpn اسلوونی از جمله سرور های با کیفیت و پر سرعت اروپایی به حساب می آید. از طرفی هم این کشور نسبت به مسائل سیاسی مختلف موجود در جهان بی طرف است و این موضوع باعث شده است که وی پی اس اسلوونی در بین کاربران تریدر از محبوبیت خوبی برخوردار شود.

از این سرور کاربران مختلفی می توانند استفاده کنند که ازجمله آن ها به تریدر ها، کاربرانی که کارهای فریلنسری انجام می دهند و از وب سایت هایی مانند Freelancer.com استفاده می کنند، گیمر ها، دانشجویانی که در کشور اسلوونی در حال تحصیل هستند و به صورت کلی هر کاربری که به آی پی این کشور نیاز دارد. در ادامه به برخی از سؤالات در مورد فیلتر شکن اسلوونی پاسخ خواهیم داد.

آیا از سرور اسلوونی می توان بر روی پروتکل های مختلف استفاده نمود؟

بله. سرور هایی که در Emperatur VPN به کاربران ارائه می شود، به صورت لینوکسی هستند. از این رو می توان این سرور ها را بر روی پروتکل های مختلف مانند OpenVPN و یا L2TP و بسیاری دیگر از پروتکل های موجود استفاده نمود. کاربران می توانند از سرور اسلوونی بر روی پروتکلی مانند OpenVPN استفاده کنند تا علاوه بر سرعت، از امنیت و پایداری بسیار بالاتری نیز برخوردار شوند.

آیا قابلیت کیل سوئیچ بر روی VPS اسلوونی در دسترس است؟

قابلیت کیل سوئیچ از جمله قابلیت هایی است که برای کاربران تریدر از اهمیت بالایی برخوردار است و بسیار کاربردی می باشد. کاربران تریدر می توانند با استفاده از این قابلیت بدون نگرانی از قطعی اینترنت و مشکلاتی از این قبیل، به امور خود رسیدگی کنند. این قابلیت بر روی وی پی اس اسلوونی امپراطور وی پی ان برای کاربران در دسترس خواهد بود.

خرید vpn اسلوونی به صورت ریموت دکستاپی است؟!!!

به هیچ عنوان سرور اسلوونی که توسط امپراتور vpn به کاربران عزیز ارائه می شود، به صورت ریموت دکستاپی و ویندوزی نمی باشد؛ اما چرا؟

سرور های ریموت دکستاپی و ویندوزی از امنیت بسیار پایینی برخوردار هستند به طوری که تمام تاریخچه فعالیت های کاربران در حافظه این نوع از سرور های ذخیره می شود و در ادامه با داشتن رمز عبور و نام کاربری می توان به راحتی به تمام آن ها دسترسی داشته و از آن سوءاستفاده نمود.

همچنین سرور های ویندوزی و ریموت دکستاپی فقط بر روی سیستم عامل ویندوزی قابل استفاده هستند و بر روی سیستم عامل های دیگر نمی توان از آن ها استفاده نمود. البته لازم به ذکر است که تنظیم آن بر روی ویندوز هم داستان و مشکلات خود را دارا است.

همانطور که گفته شد سرور اسلوونی از قابلیت کیل سوئیچ بهره می برد، اما از جمله عیب های سرورهای ریموت دکستاپی عدم وجود قابلیت کیل سوئیچ در آن ها است.

به طور کل و با توجه به توضیحات ارائه شده، به هیچ عنوان تکرار می کنم به هیچ عنوان از سرور های ویندوزی و ریموت دکستاپی برای انجام امور حساسی چون ترید استفاده نکنید.

آیا وی پی ان اسلوونی به صورت چند کاربره ارائه می شود؟

بله. سرور های موجود در EmpVPN به صورت چهار کاربره ارائه می شوند، اما این موضوع به این معنا نمی باشد که 4 نفر مختلف می توانند از این سرور برای انجام امور خود استفاده کنند. چرا که اگر چهار کاربر مختلف از یک سرور اسلوونی برای ورود به وب سایتی مانند بایننس استفاده کنند، به سرعت آی پی تکراری شناسایی شده و حساب کاربری آن ها مسدود خواهد شد.

چهار کاربره بودن به این معنا است که یک کاربری می تواند خرید سرور اسلوونی خود را بر روی چهار دیوایس مختلف خود وارد کرده و از آن ها برای انجام امور خود در موقعیت های مختلف استفاده کند.

نتیجه گیری

خرید vpn اسلوونی از جمله کشور های اروپایی است که با توجه به بی طرفی سیاسی که دارد توانسته است بستر امنی را برای فعالیت های اقتصادی فراهم کند. همچنین با توجه به سرعت و کیفیت بالای این وی پی اس، از محبوبیت خوبی در بین کاربران امپراتور وی پی ان برخوردار است. در مقاله بالا تلاش کرده ایم تا به سؤالات شما کاربران عزیز پاسخ دهیم، در صورتی که باز هم سؤالی داشتید می توانید با تیم پشتیبانی امپراتور تماس بگیرید.

 

اگر به هر دلیلی شما نیازی به کشور خاصی ندارید شما میتوانید از فیلتر شکن امپراتور استفاده کنید.

دقت بفرماید شما با خرید هر اکانت امپراتور وی پی ان میتوانید به تمام پروتکل ها و تمام سرورها به صورت کامل دسترسی داشته باشید ، سرورهای وی پی ان و سرورهای VPS جدا می باشند و در سایت مشخص هست .

برای خرید فیلتر شکن به لینک زیر مراجعه کنید

خرید فیلتر شکن

 

مقالات پربازدید :

وی پی ان با آی پی ایران

فیلتر شکن ثابت

خرید اپل آیدی

خانه بلاگ خرید vpn اسلوونی – فیلتر شکن اسلوونی با آی پی ثابت