خرید vpn آلمان – خرید فیلتر شکن با IP آلمان – Emperatur VPN

خرید vpn آلمان برای آن دسته از کاربرانی اهمیت دارد که می خواهند یک بیزینس یا فعالیت خاصی را در کشور آلمان انجام دهند ونیاز به آی پی آلمان دارند .

در واقع همان طور که می دانید خرید وی پی ان فقط برای رفع فیلترینگ سایت ها و برنامه های خاص نیست و امروزه برای کار های دیگر مثل بیزینس و کار های بانکی و خرید ارزهای دیجیتال و حتی برخی گیم هایی که فیلتر هستند استفاده می شود .

خرید وی پی ان آلمان یکسری مزیت ها و معایبی دارد که در ادامه به آن می پردازیم .

 

خرید vpn آلمان

 

مزیت های خرید وی پی ان آلمان

یکی از مهم ترین مزیت هایی که وی پی ان های کشور های اروپایی از جمله آلمان دارد این است که پینگ کمتری نسبت به آمریکا دارد .

بنابراین از سرعت و کیفیت بسیار بهتری هم برخوردار است .

نکته ی جالبی که در دیتاسنتر های آلمان وجود دارد این است که قیمت بالایی دارد ولی همچنان جزو پرمخاطب ترین وی پی ان های امپراتور در بین کاربران به شمار می رود .

یکسری از کاربران هستند که نیاز شدیدی به خرید vpn آلمان دارند .

دسته ی اول کسانی هستند که به دلیل شرایط کاری عالی و یا موقعیت تحصیل رایگان این کشور را انتخاب می کنند .

اما بعد از اینکه به ایران بازمی گردند برای انجام کار های خود از جمله خدمات بانکی در آلمان حتما باید از IP آلمان استفاده کنند وگرنه حسابشان بلاک می شود .

یکسری از افراد هم هستند که اولین بار برای خرید ارز های دیجیتال و بیت کوین و بایننس از وی پی ان آلمان استفاده کرده اند .

با توجه به اینکه ارز های دیجیتال به تغییر آی پی حساس هستند حتما باید از وی پی ان آلمان استفاده کنند .

برخی از کاربران هم هستن که برا یاستفاده از سایت و برنامه های خاصی که ایران تحریم است از VPN آلمان که بسیار سریع و با کیفیت و پرمخاطب است استفاده می کنند .

معایب خرید فیلترشکن با IP آلمان

مهمترین عیبی که می توان برای وی پی ان آلمان گفت که البته یک جور حسن هم به شمار می رود حساسیت بالای دیتاسنتر آن به تورنت می باشد .

در صورتی که کوچک ترین اشتباهی از سوی کاربران صورت بگیرد دیتاسنتر کل سرور را مسدود می کند .

البته این موضوع از خیلی لحاظ ها حسن محسوب می شود ولی دیتاسنتر های آلمان آنقدر حساس هستند که شورش رو در آوردن و برای کشور های جهان سومی مثل ما چندان هم مناسب نیست … 🙂

سایت های فروش وی پ یان هم باید هر سرس سرور های جدید جایگزین کنند .

ولی سایت امپراتور وی پی ان برای اولین بار در کشور از کانفیگ سرورهای ابری برای VPN ها استفاده کرده که در این مورد بسیار کمک کرده و تا 99 درصد مسدود شدن ها را کاهش داده است .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

vpn با سرور انگلستان

دانلود رایگان vpn کامپیوتر

خرید vpn ویندوز

خانه اخبار وی پی انی خرید vpn آلمان – خرید فیلتر شکن با IP آلمان – Emperatur VPN
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .