خرید vip vpn پرسرعت – فیلتر شکن VIP پرسرعت – Emperatur VPN

خرید vip vpn پرسرعت موضوع داغی بود که در سال 1395 در ایران و در بین مردم باب شده بود که منشا آن سایت امپراتور وی پی ان بود .

در این مقاله از امپراتور هم می خواهیم راجع به این موضوع بیشتر صحبت کنیم پس تا پایان همراه ما باشید .

ماجرای خرید وی پی ان VIP

در واقع ماجرای اصلی از آن جایی شروع شد که امپراتور وی پی ان شروع به اعطای نمایندگی فروش وی پی ان کرد و یک پنل نمایندگی با نام خرید vip vpn پرسرعت ایجاد کرد که در آن هیچ اسمی از امپراتور وی پی ان و لینک سایت نبود .

بعد از اینکه پنل نمایندگی خرید vip vpn پرسرعت حسابی گل کرد و در گوگل بالا آمد بسیاری از سایت های دیگر هم شروع به فروش وی پی ان وی آی پی کردند .

بعد ها هم این سایت ها نتوانستند از عهده پشتیبانی آن برآیند و مشتریان ناراضی زیادی داشتند به همین دلیل شروع به خرید از پنل نمایندگی امپراتور وی پی ان که کاربران و مشتریان راضی زیادی دارد کردند .

 

خرید vip vpn پرسرعت

مزیت های فیلترشکن VIP

در واقع باید به این نکته در همین جا اشاره کنیم که وی پی ان وی آی پی همان وی پی ان اختصاصی است که در مقاله های قبلی راجع به آن صحبت کردیم و هیچ امکانات اضافه تری ندارد و فقط نام آن متفاوت می باشد .

برای اطلاع از مقاله وی پی ان اختصاصی وارد لینک زیر شوید :

خرید vpn با ip اختصاصی

در مقاله وی پی ان اختصاصی هم به طور کامل درباره ویژگی های وی پی ان اختصاصی صحبت کردیم و دیدید که سرور به صورت اختصاصی فقط برا یکاربری است که آن را تهیه م یکند .

پس این بازی با کلمات که برای وی پی ان VIP و وی پی ان اختصاصی وجود دارد از ترفند هایی که برای بالا آمدن در گوگل استفاده می شود .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

فیلتر شکن پولی

دانلود فیلتر شکن قوی اندروید نامحدود

پرسرعت ترین VPN جهان

خرید VPN پرسرعت اختصاصی

خانه خرید فیلتر شکن خرید vip vpn پرسرعت – فیلتر شکن VIP پرسرعت – Emperatur VPN
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .