خرید vip vpn پرسرعت – فیلتر شکن VIP پرسرعت – Emperatur VPN

خرید vip vpn پرسرعت موضوع داغی بود که در سال 1395 در ایران و در بین مردم باب شده بود که منشا آن سایت امپراتور وی پی ان بود .

در این مقاله از امپراتور هم می خواهیم راجع به این موضوع بیشتر صحبت کنیم پس تا پایان همراه ما باشید .

ماجرای خرید وی پی ان VIP

در واقع ماجرای اصلی از آن جایی شروع شد که امپراتور وی پی ان شروع به اعطای نمایندگی فروش وی پی ان کرد و یک پنل نمایندگی با نام خرید vip vpn پرسرعت ایجاد کرد که در آن هیچ اسمی از امپراتور وی پی ان و لینک سایت نبود .

بعد از اینکه پنل نمایندگی خرید vip vpn پرسرعت حسابی گل کرد و در گوگل بالا آمد بسیاری از سایت های دیگر هم شروع به فروش وی پی ان وی آی پی کردند .

بعد ها هم این سایت ها نتوانستند از عهده پشتیبانی آن برآیند و مشتریان ناراضی زیادی داشتند به همین دلیل شروع به خرید از پنل نمایندگی امپراتور وی پی ان که کاربران و مشتریان راضی زیادی دارد کردند .

 

خرید vip vpn پرسرعت

مزیت های فیلترشکن VIP

در واقع باید به این نکته در همین جا اشاره کنیم که وی پی ان وی آی پی همان وی پی ان اختصاصی است که در مقاله های قبلی راجع به آن صحبت کردیم و هیچ امکانات اضافه تری ندارد و فقط نام آن متفاوت می باشد .

برای اطلاع از مقاله وی پی ان اختصاصی وارد لینک زیر شوید :

خرید vpn با ip اختصاصی

در مقاله وی پی ان اختصاصی هم به طور کامل درباره ویژگی های وی پی ان اختصاصی صحبت کردیم و دیدید که سرور به صورت اختصاصی فقط برا یکاربری است که آن را تهیه م یکند .

پس این بازی با کلمات که برای وی پی ان VIP و وی پی ان اختصاصی وجود دارد از ترفند هایی که برای بالا آمدن در گوگل استفاده می شود .

 

برای خرید وی پی ان از بزرگ ترین و اولین سایت فروش وی پی ان می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید :

خرید VPN

 

مقالات پرکاربرد این هفته :

vpn با سرور انگلستان

vpn برای دبی و امارات

خرید vpn ویندوز

خانه بلاگ خرید vip vpn پرسرعت – فیلتر شکن VIP پرسرعت – Emperatur VPN