خرید Super VPN – خرید فیلتر شکن سوپر وی پی ان – Emperatur VPN

خرید Super VPN نیز به عنوان یکی از فیلتر شکن های رایگان که در میان کاربران طرفداران زیادی دارد موضوع داغی است که در این مقاله از امپراتور وی پی ان به آن می پردازیم .

 

خرید سوپر وی پی ان

 

خرید فیلتر شکن Super VPN

در این روز هایی که استفاده از اینترنت و برنامه های مختلف و شبکات مجازی زیاد شده است کاربرد وی پی ان هم بیشتر شده است .

با توجه به اینکه ایران کشوری است که از طرف کشور های مختلف غربی تحریم است متاسفانه این موضوع فیلترینگ نیز تشدید شده است .

به عنوان مثال تا قبل از تحریم ها کاربران بیشتر برای باز کردن سایت های فیلتر از وی پی ان استفاده می کردند و کاربرد های محدودی از فیلتر شکن داشتند .

ولی این روز ها از وی پی ان در موارد بسیار مهم و حیاتی استفاده می کنند .

عده ای هستند که برای کار هایی حساس بانکی و ارزی در کشور های خارجی مجبورند که از فیلتر شکن با آی پی آن کشور استفاده کنند تا حساب های بانکی شان مسدود نشود .

عده ی دیگر هستند که از فیلتر شکن برای خرید ارز های دیجیتال مثل بیت کوین و بایننس و … استفاده می کنند که با توجه به تحریم های ایران مجبورند از وی پی ان با آی پی اختصاصی استفاده کنند .

عده ای هم هستند که به عنوان گیمر بازی های آنلاین زیادی انجام می دهند .

هم چنین به دلیل اینکه شرکت های ارائه کننده این بازی ها ایران را تحریم کرده اند , دسترسی به این بازی ها ندارند پس مجبورند از وی پی ان های پر سرعت با پینگ پایین استفاده کنند .

بعضی از کاربران هم هستند که برای باز کردن سایت های مختلف و اپ های گوناگون مثل تلگرام نیاز به وی پی ان های با امنیت و سرعت بالا دارند در این میان کاربرانی که از وی پی ان استفادهمی کنند به دو دسته تقسیم می شوند .

عده ای هستند که از فیلتر شکن های مورد نیازشان را از سایت های معتبر مثل امپراتور وی پی ان که مدت هاست در این حوزه فعالیت می کنند خریداری می کنند عده ای هم هستند که از فیلتر شکن های رایگان مثل سوپر وی پی ان استفاده می کنند .

معایب دانلود فیلتر شکن رایگان

استفاده و دانلود فیلتر شکن های رایگان معایبی دارد که در ادامه توضیح می دهیم .

تا به حال از خودتان پرسیده اید چطور ممکن است کشور های غربی و اسرائیل که با ایران و کشور های جهان سومی روابط خوبی هم ندارند چطور ممکن است فیلتر شکن رایگان ارائه کنند ؟!

خوب معلوم است که کاسه ای زیر نیم کاسه است در واقع آن ها با استفاده از ارائه این فیلترشکن های رایگان دنبال دستیابی به اطلاعات شما هستند .

منظور ما از اطلاعات , عکس ها و فیلم های شما نیست بلکه اطلاعات مربوط به موقعیت جغرافیایی شما …

زیرا در شرایطی که به آن اطلاعات نیاز دارند می توانند از آن ها علیه خودتان استفاده کنند در واقع این کشور ها 50 سال جلوتر از کشور های جهان سومی را می بینند .

پس خیلی زرنگ تر و هوشمند تر از آن هستند که بخواهند فقط به خاطر عکس و فیلم های شما فیلتر شکن رایگان ارئه کنند و پول سرور پرداخت کنند .

بنابران فقط به خاطر اینکه برای فیلتر شکن های رایگان پولی پرداخت نمی کنید اطلاعات خود را بی هیچ دردسری در اختیار کشور های بیگانه و دشمن قرار ندهید .

 

مقالات پرکاربرد این هفته :

پنل نمایندگی فروش VPN برای مغازه داران

خرید vpn با ip اختصاصی

دانلود رایگان vpn کامپیوتر

خانه بلاگ خرید Super VPN – خرید فیلتر شکن سوپر وی پی ان – Emperatur VPN