خرید Stunnel – خرید VPN اس تونل – Emperatur VPN

خرید Stunnel یکی دیگر از وی پی ان های رایگانی است که در این مقاله از امپراتور وی پی ان به آن می پردازیم از آن جایی که در مورد فیلتر شکن های رایگان بار ها و بار ها در مقاله های مختلف صحبت کردیم و ;

از مضررات آن گفته ایم تصمیم گرفتیم در اینجا هم راجع به فیلتر شکن اس تونل به عنوان یکی دیگر از وی پی ان های رایگان صحبت کنیم .

 

خرید Stunnel

 

مضررات دانلود فیلتر شکن Stunnel

همان طور که گفتیم یکی دیگر از فیلتر شکن های رایگان اس تونل می باشد که هنوز که هنوزه کاربران بسیاری از آن استفاده می کنند .

واقعا اگر کاربران بدانند استفاده از وی پی ان اس تونل چه مضرراتی برایشان دارد آیا باز هم آن را دانلود می کنند ؟!

در واقع این فیلتر شکن و امثال آن از کشور هایی مثل امریکا و اسرائیل در اختیار کاربران کشور های در حال توسعه ای مثل ایران قرار می گیرد .

حتما با خودتان می گویید چه کشور هایی هستند که اینقدر به فکر کاربرانشان هستند و وی پی ان برایشان عرضه می کنند .

در صورتی که این کشور هایی که اتفاقا روابط خوبی هم با ایران ندارند چطور ممکن است این وی پی ان های رایگان با هزینه های زیادی که دارند را در اختیارمان قرار دهند .

پس حتما با قصد و نیت مشخص و از قبل تعیین شده ای فیلتر شکن های رایگان ارائه می کنند در واقع آن ها می خواهند که با استفاده از فیلتر شکن های رایگان دیوایس ها و دستگاه های شما را ویروسی کنند .

اما منظور از ویروسی کردن آن صورت معمول و همیشگی آن نیست منظور از ویروسی کردن این است که می خواهند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند .

وقتی از اطلاعات و دیتا های شما صحبت می کنیم , منظورمان عکس و فسلم ها و اطلاعات شخصی شما نیست آن ها دنبال دیتاهایی فراتر از ذهن شما هستند در واقع آن ها می خواهند به اطلاعاتی مثل موقعیت های جغرافیایی شما دسترسی پیدا کنند تا در مواقع حساس و مهم سیاسی و نظامی علیه خودتان از آن ها استفاده کنند .

پس ببینید استفاده از وی پی ان رایگان چه مشکلاتی را می تواند ایجاد کند …

نتیجه گیری از مقاله خرید Stunnel :

در این مقاله در مورد خرید Stunnel به عنوان یکی دیگر از فیلتر شکن های رایگان صحبت کردیم هم چنین از مضررات و عیب های جبران ناپذیری که استفاده از این فیلتر شکن ها دارد گفتیم در صورتی که شما می توانید با پرداخت یک هزینه بسیار ناچیز از خدمات وی پی ان های مختلف امپراتور وی پی ان که هم سرعت بالایی دارد و هم از امنیت بسیار خوبی برخوردار است استفاده کنید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید امپراتور وی پی ان

 

مقاله های پرکاربرد دیگر :

vpn قوی و پرسرعت برای آیفون

VPN مخصوص Adwords Google

وصل کردن vpn به تلویزیون

خانه بلاگ خرید Stunnel – خرید VPN اس تونل – Emperatur VPN