خرید cccam – خرید سی سی کم – Emperatur VPN

خرید سی سی کم

خرید cccam که کاربران زیادی در مورد تعریف کلی و اصلی آن از ما سوال می کنند موضوع این مقاله از امپراتور وی پی ان می باشد .

اگر بخواهیم تعریف کلی ای در مورد خرید cccam داشته باشیم در واقع سی سی کم نوعی سیستم شیرینگ و اشتراک گذاری در شبکات ماهواره ای رو رسیور شما می باشد .

برای اینکه این موضوع را باز کنیم تا تعریف دقیق تر و واضح تری را توضیح دهیم در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید .

تعریف سی سی کم و ویژگی های آن

برای توضیح بیشتر سی سی کم باید بگوییم که ممکن است شما هم با این مورد مواجه شده باشید که تعدادی از کانال ها روی یک مسیر ماهواره ای مثلا هاتبرد تصویری ندارند و در مقابل نام آن ها علامت $ موجود است .

این مورد به این دلیل ایجاد می شود که یکسری کانال ها تحت نظارت ارگان یا شرکت و گروه خاصی روی ایر می روند .

بنابراین برای اینکه هزینه این شبکات جبران شود و برای آن ها دارای سود و منفعت باشد , این قابلیت را برای کاربرانی که مخاطب این شبکات هستند ایجاد کرده اند تا با خرید کارت بتوانند به این کانال ها دسترسی پیدا کنند .

بنابراین کاربران باخرید این کارت ها از بازار می توانند کانال های دلخواه خود را مشاهده کنند .

به عنوان مثال مجموعه کانال های Sky it ایتالیا به همین صورت است و کاربران با خرید کارت به صورت سالیانه مبلغ 1200 یورو پرداخت یم کنند تا به این کانال ها دسترسی داشته باشند .

در واقع کاری که cccam انجام یم دهد این است که به صورت اشتراکی مجموعه ای از این شبکات ماهواره ای را از طریق اینترنت در اختیار کاربران و مخطبان این شبکات قرار می دهد .

به این صورت که تعدادی از این کارت ها را در خود دارد و بین کاربران مختلف به اشتراک می گذارد .

 

خرید cccam

 

چگونه از cccam روی رسیور استفاده کنید ؟

برای استفاده از سی سی کم امروزه بسیاری از رسیور هایی که روانه بازار می شوند دارای ورودی کابل یا لن می باند که به مودم متصل می شود .

و کاربران می توانند تنظیمات سیسی کم را با استفاده از اینترنتی که از مودم دریافت میکنند اجرا کنند .

بنابراین کاربران می توانند با استفاده از مودم و تهیه اشتراک سی سی کم که دارای آدرس سرور و پورت و یوزرنیم و پسورد است به کانال هایی که ارای علامت $ هستند دسترسی پیدا کنند .

بنابراین کاربرانی که می خواهند از شبکات $ استفاده کنند با خرید اشتراک cccam از سایت های معتبر و هم چنین داشتن یک رسیور که قابلیت اتصال به مودم را دارد می توانند به بیش از 90 درصد این شبکات دسترسی داشته باشند .

نتیجه گیری از مقاله خرید cccam :

در این مقاله در مورد تعریف سی سی کم صحبت کردیم و گفتیم که خرید cccam برای چه مواردی کاربرد دارد .

هم چنین نحوه استفاده از سی سی کم و چگونگی اتصال به رسیور برای دسترسی به کانال های $ را هم شرح دادیم تا به اطلاعات و آگاهی کامل اقدام به تهیه اشتراک های cccam کنید .

 

برای خرید وی پی ان از بزرگ ترین سایت فروش فیلتر شکن وارد لینک زیر شوید :

خرید VPN

 

مقالات پربازدید این هفته :

خرید فیلتر شکن کانادا

خرید vpn استرالیا

فیلتر شکن برای Xbox

خانه بلاگ خرید cccam – خرید سی سی کم – Emperatur VPN