خرید کریو – خرید Kerio – خرید فیلتر شکن کریو – Emperatur VPN

خرید کریو از گذشته تا به امروز جزو پرمخاطب ترین و پرطرفدار ترین وی پی ان هایی بوده که کاربران برای خود انتخاب کرده اند .

اما یک مشکلی که همیشه داشته و کاربران زیادی از آن ناراضی بودند این بود که بعد از چند دقیقه که از اتصال به آن می گذشت یا سرعت آن کم می شد و یا قطع می شد .

ما در این مقاله این مژده را به شما می دهیم که با استفاده از کانفیگ امپراتور وی پی ان تمام این قطعی ها و افت سرعت ها به اتمام رسیده و حتی سرعت آن تا 7 برابر افزایش پیدا کرده است .

در ادامه کامل تر راجع به این موضوع صحبت خواهیم کرد .

خرید فیلتر شکن کریو با 7 برابر سرعت و پایداری بیشتر

همان طور که در بالا هم اشاره شد کانفیگ های جدید امپراتور وی پی ان این محدودیت ها را تماما حل کرده است و وی پی ان های با ۷ برابر سرعت و امنیت و پایداری بیشتر در اختیار کاربرانش قرار داده است .

از این طریق هم توانسته مشتریان و کاربران بیشتری را به خود جذب کند .

در روش جدیدی هم که ارائه کرده این امکان را به وجود آورده که با خرید هر اکانت شما می توانید به تمام سرویس هایPPTP – L2TP – IPSec – IkEv2   Open VPN – Cisco Any Connect – Stunnel – tunnel Pluse – Socksبه صورت 2 نفره و همزمان متصل شوید .

بله کاملا درست است تمام اکانت ها به صورت 2 نفره می باشد و شما می توانید از تمام خدمات سرویس ها به صورت همزمان استفاده کنید .

 

کانکشن کریو

 

مزیت های استفاده از فیلتر شکن کریو نسبت به سایر VPN ها

اولین مزیتی که با استفاده از کانکشن کریو با سرور های ابری دارید سرعت بالای آن می باشد .

مزیت دیگر آن پایداری بسیار خوب آن است که بدون هیچ قطعی و یا افت سرعت می باشد .

مزیت سوم آن هم این است که نسبت به سایر اکانت های وی پی ان بسیار راحت متصل می شود که البته با قرار دادن آن در کانکشن هوشمند آن سختی گذشته هم ندارد و فقط کافیست یوزرنیم و پسورد را وارد کنید و متصل شوید .

نتیجه گیری از مقاله خرید فیلتر شکن کریو :

در این مقاله در مورد مزیت های استفاده از فیلترشکن کریو امپراتور وی پی ان صحبت کردیم و دیدید که تمام محدودیت های قبلی کریو در نسخه ی جدید آن کاملا برطرف شده است .

به این صورت که در امپراتور وی پی ان جدیدترین تکنولوژی کانفیگ سرویس های وی پی ان با ضریب 720 بیتی انجام شده است .

هم چنین شما با تهیه یک اکانت از ابر وی پی ان علاوه بر KERIO میتوانید به تمام اکانت های دیگر نیز همزمان متصل شوید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

رفع مشکل دانلود از اپ استور و ارور 1009

دانلود فیلتر شکن قوی اندروید نامحدود

خرید VPN پرسرعت اختصاصی

خانه اخبار و اطلاعیه ها خرید کریو – خرید Kerio – خرید فیلتر شکن کریو – Emperatur VPN
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .