خرید وی پی ان IKEv2 برای آیفون – خرید فیلتر شکن IKEv2 آیفون

خرید وی پی ان IKEv2 برای آیفون را در این مقاله از امپراتور وی پی ان به عنوان یکی از پر مخاطب ترین و پر طرفدار ترین کانکشن هایی که کاربران آیفون از آن استفاده می کنند به آن می پردازیم .

پس در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد ویژگی های منحصر به فرد این کانکشن از امپراتور وی پی ان صحبت کنیم .

 

خرید وی پی ان IKEv2 برای آیفون

 

خرید فیلتر شکن IKEv2 برای گوشی های آیفون

بعد از اینکه ایران از سوی کشو رهای غربی که در راس آنها امریکا قرار دارد تحریم شد , نه تنها در مسائل سیاسی بلکه از جنبه های دیگر نیز این تحریم ها به ما اعمال شد .

به عنوان مثال شرکت های مختلفی از جمله شرکت اپل نیز از خدمات دادن به کاربران ایرانی که در ایران ساکن هستند و از IP ایرانی استفاده می کنند نیز حق استفاده از خدمات کمپانی اپل را ندارند .

به همین دلیل کاربرانی که در ایران زندگی می کنند و از آی پی ایران برای گوشی های خود بهره می برند , مجبورند این تحریم ها را به یک طریقی دور بزنند .

راهی هم که برای دور زدن تحریم های گوشی های آیفون وجود دارد استفاده از یک و یپ یان حرفه ای و با کیفیت و امنیت بالا است .

امپراتور وی پی ان نیز کانکشن های مختلفی برای کاربران آیفون فراهم کرده که می توانند با بالا ترین سرعت و کیفیت از آن استفاده کنند .

یکی از جدیدترین و پرسرعت ترین این کانکشن ها IKEv2 می باشد در کانفیگ این کانکشن از سرورهای ابری استفاده شده که باعث می شود سرعت را تا 7 برابر بیشتر کند هم چنین پایداری و امنیت بسیار بالایی نیز دارد .

به دلیل رمز نگاری های پیچیده ای هم که IKEv2 دارد , امنیت دیتا ها و اطلاعات شما را بالا می برد .

از جمله دیگر مزیت های استفاده از IKEv2 نصب و راه اندازی آن می باشد که بسیار آسان است و از طریق تنظیمات گوشی های آیفون به راحتی انجام می شود .

برای اطلاع از نحوه ی تنظیم IKEv2 بر روی گوشی های آیفون وارد لینک زیر شوید :

آموزش فیلترشکن ikev2 برای آیفون

نتیجه گیری از مقاله خرید وی پی ان IKEv2 برای آیفون :

در این مقاله در مورد خرید وی پی ان IKEv2 برای آیفون صحبت کردیم هم چنین مزایای استفاده از این فیلتر شکن برای کاربران آیفون را نیز شرح دادیم .

در انتها هم از سرعت و پایداری آن و هم چنین نصب و راه اندازی راحت آن صحبت کردیم پس شما می توانید با تهیه اکانت IKEv2 از بهترین و با کیفیت ترین خدمات امپراتور وی پی ان استفاده کنید .

 

مقالات پرکاربرد این هفته :

آموزش اتصال vpn آیفون

vpn بدون افت سرعت

vpn پرسرعت تبلت

خانه Tutorials iphone خرید وی پی ان IKEv2 برای آیفون – خرید فیلتر شکن IKEv2 آیفون