خرید فیلتر شکن kerio – خرید کانکشن کریو پرقدرت

خرید فیلتر شکن kerio  یکی دیگر از موضوعات داغ و پرطرفداری است که اتفاقا در مقاله های گوناگون هم درباره آن صحبت کردیم ولی با توجه به اینکه این کانکشن طرفداران خاص خود را دارد تصمیم گرفتیم این مقاله از امپراتور وی پی ان را نیز به این موضوع اختصاص دهیم .

پس در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا شما را از سرگذشت این کانکشن با خبر کنیم .

 

 

خرید وی پی ان کریو از گذشته تا به امروز

متاسفانه یا خوشبختانه خرید فیلتر شکن Kerio در گذشته مانند امروز نبود .

کاربارنی که قدیمی تر هستند و از این کانکشن استفاده کرده اند می دانند که در گذشته زمانی که به کریو متصل می شدند بعد از گذشت 1 دقیقه یا اتصال قطع می شد و یا افت شدید سرعت پیدا می کرد .

بعد از این داستان ها مثل همیشه امپراتور وی پی ان و تیم وفادار و حرفه ای آن دست به اقدامی زدند که طی آن تمامی مشکلاتی که کریو داشت نه تنها به طور کامل برطرف شد بلکه سرعت آن نیز چندین برابر شد .

در واقع امپراتور وی پی ان از سرور های ابری برای کانفیگ کانکشن های خود از جمله کریو استفاده کرد .

این موضوع باعث شد نه تنها دیگر اتصال قطع و وصل نشود و افت سرعت پیش نیاید , بلکه سرعت تا 7 برابر بیشتر شود .

گذشته از اینکه سرعت چندین برابر می شود موارد دیگری مثل پایداری و امنیت و کیفیت کریو نیز تا حد بسیار بالایی زیاد تر شده است .

پس امروزه شما با تهیه اکانت کریو خودتان دیگر هیچ نگرانی ای از بابت قطع و وصل شدن نخواهید داشت و در عوض می توانید از سرعتی باورنکردنی استفاده کنید .

پایداری و امنیت بالای آن نیز برای کاربرانی که این موضوع برایشان اهمیت بسیاری دارد کاملا اثبات شده است .

نتیجه گیری از مقاله خرید فیلتر شکن kerio :

در این مقاله در باره خرید فیلتر شکن kerio صحبت کردیم و گفتیم که در ابتدا چه مشکلاتی داشته و بعد از گذشت مدتی تمامی آن مشکلات حل شده و کاربران با تهیه کریو از امپراتور وی پی ان می توانند از سرعت و پایداری و امنیت باور نکردنی لذت ببرند .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

vpn جدید بدون افت سرعت

کاهش پینگ در بازی fifa

خرید فیلتر شکن آیفون

خانه خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن kerio – خرید کانکشن کریو پرقدرت
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .