خرید فیلتر شکن بلغارستان شهر صوفیه – VPN بلغارستان با آی پی ثابت

با توجه به تحریم هایی که علیه کشورمان اعمال شده است. کاربرانی ایرانی امکان استفاده از بسیاری از نرم افزار و وب سایت ها را دارا نمی باشند. این امر باعث شده است تا بسیاری از آن ها دچار مشکل های زیادی بشوند و برخی از آن ها حتی منبع در آمد خود را نیز از دست داده اند. تریدر هایی که از وب سایت Binance برای انجام امور ارزی خود و معاملات استفاده می کردند با توجه به محدودیت هایی که این صرافی بزرگ ارز دیجیتال برای ایرانیان اعمال کرده است، حساب های کاربریشان محدود و در نهایت مسدود شده است. این امر باعث شده است تا کاربران به فکر راه حلی بیفتند. این راه حل استفاده از وی پی ان و وی پی اس های مختلف است که سرور بلغارستان از این دسته می باشد. کاربران می توانند با خرید فیلتر شکن بلغارستان و شهر صوفیه به امور خود رسیدگی کنند. برای آشنایی با این سرور تا انتها با امپراتور وی پی ان همراه باشید.

خرید فیلتر شکن بلغارستان

قبل از هر چیز اگر هنوز نمیدونید VPS چیست و تفاوت آن با VPN در چی هست حتما دو مقاله زیر رو مطالعه کنید :

VPS چیست

تفاوت VPN با VPS

خوب بریم ادامه مقاله خرید فیلتر شکن بلغارستان ;

همان طور که اشاره کردیم بسیاری از کاربران برای دور زدن محدودیت های موجود و استفاده از وب سایت ها و نرم افزار های مختلف به استفاده از وی پی اس ها و وی پی ان ها مختلف روی آورند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از هر وی پی اس و وی پی ان موجود در فضای اینترنت، مخصوصا وی پی ان های رایگان، اصلاً مناسب نمی باشد.

بسیاری از وی پی ان های رایگان وجود دارد که کاربران به عنوان اولین راه حل برای دور زدن محدودیت ها به آن ها نگاه می کنند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که وی پی ان ها رایگان معایب و خطرات خود را دارا می باشند و همچنین به هیچ وجه نمی توان از آن ها برای انجام امور ارزی و مخصوصا ترید استفاده نمود.

برای آشنایی بیشتر با فیلتر شکن های رایگان می توانید به وب سایت ابر وی پی ان مراجعه کنید.

دانلود رایگان فیلترشکن کامپیوتر

وی پی اس بلغارستان و شهر صوفیه از جمله سرور های اروپایی است که توانسته تا حدودی جای خود را در بین کاربران تریدر و بسیاری دیگر از کاربران باز کند. همچنین با توجه به عدم جهت گیری خاص این کشور نسبت به مسائل سیاسی موجود در دنیا، بستر امنی برای فعالیت های اقتصادی فراهم شده است که کاربران می توانند از آن برای انجام فعالیت های مختلف خود بهره مند شوند.

مزایای خرید فیلتر شکن بلغارستان

خرید فیلتر شکن بلغارستان

سرور بلغارستان را می توان از جمله با کیفیت ترین و پر سرعت ترین سرور های اروپایی دانست که علاوه بر سرعت و کیفیت مناسب، امنیت و پایداری خوبی را نیز ارائه می دهد که توانسته جای خود را در بین کاربران و مخصوصا کاربران تریدر به خوبی باز کند.

مزیت بعدی که می توان برای سرور بلغارستان بر شمرد، امکان استفاده از این سرور بر روی پروتکل های مختلف می باشد. از سرور بلغارستان می توان بر روی پروتکل های مختلف مانند OpenVPN و یا IKEv2 و یا L2TP و بسیاری دیگر از پروتکل های موجود استفاده کرد.

همچنین می توان در هنگام استفاده از پروتکل های مختلف بر روی خرید فیلتر شکن بلغارستان ، از قابلیت کیل سوئیچ نیز بهره مند شد. این قابلیت از جمله مهمترین و در عین حال کاربردی ترین ویژگی ها برای تریدر های است که کاربران تریدر می توانند در هنگام استفاده از این قابلیت بدون نگرانی به انجام کارهای خود مشغول شوند.

برای آشنایی با قابلیت کیل سوئیچ می توانید به وب سایت و همچنین صفحه اینستاگرام ابر وی پی ان مراجعه کنید.

آیا می توان از سرور بلغارستان به صورت چند کاربره استفاده کرد؟

باید در پاسخ به این سؤال گفت که بله می توان به صورت چند کاربری استفاده نمود. خرید فیلتر شکن بلغارستان مانند اکثر سرور های موجود در ابر وی پی ان را بر روی 4 دیوایس مختلف می توان استفاده نمود. اما باید به این موضوع دقت داشته باشید که چند کاربره بودن به معنی استفاده 4 نفر مختلف از یک وی پی اس نمی باشد. چرا که در این حالت آی پی همه 4 کاربر یکی خواهد بود و اگر وارد وب سایت هایی مانند بایننس شوید به راحتی قابل شناسایی است.

این چند کاربره بودن به این معنی است که یک کاربر می تواند بر روی دیوایس های مختلف خود از VPS بلغارستان برای انجام امور خود استفاده کند و بدون نگرانی به ترید و کار های ارزی خود بپردازد.

آیا سرور بلغارستان به صورت ریموت دکستاپی ارائه می شود؟

در اولین گام باید به این نکته اشاره کنیم که سرور های ریموت دکستاپی به هیچ وجه مناسب کارهای ترید و ارزی نمی باشند و به هیچ عنوان از این سرور ها استفاده نکنید. این موضوع دلایل خود را دارد.

دلیل اول امنیت پائین این نوع از سرور های است. باید گفت که امنیت این سرور ها در حد 0 است و هر کسی که نام کاربری و رمز عبور شما را در اختیار داشته باشد به راحتی می تواند به تمام اطلاعات شما دسترسی پیدا کند و به راحتی خسارت های جبران ناپذیری را به شما وارد کند.

دلیل دیگری که وجود دارد این است که شما هر وقت نخواهید از سرور خود استفاده کنید و اشتراک خود را تمدید کنید، تمام اطلاعات شما در حافظه این سرور ذخیره شده است و اگر این سرور به دست یک آدم سود جود بیفتد، به راحتی می تواند به شما خسارت وارد کند.

دلیل سوم هم این است که این سرور را نمی توان بر روی تمام دیوایس ها و یا تمام سیستم عامل ها استفاده نمود و فقط می توان بر روی ویندوز از آن استفاده کرد آن هم با کلی ماجرا برای نصب و سختی در استفاده از آن.
دلیل چهارم هم عدم وجود کیل سوئیچ بر روی این نوع از سرورها است که می تواند برای کاربران مشکل ساز باشد.
در نهایت باید بگوییم که سرورهای ویندوزی و ریموت دکستاپی به هیچ عنوان مناسب استفاده نمی باشند، چرا که سرعت و کیفیت پائینی دارد و همچنین از امنیت خیلی بدی نیز برخوردار است.

نتیجه گیری

خرید فیلتر شکن بلغارستان از جمله سرورهایی است که می توانید از وب سایت ابر وی پی ان تهیه کنید و ما این اطمینان را به شما می دهیم که این سرور از کیفیت و سرعت بالایی برخوردار باشد و با توجه به امکان استفاده از پروتکل ها و همچنین قابلیت کیل سوئیچ، از امنیت بالایی نیز برخوردار است. شما می توانید برای خرید این سرور به وب سایت ابر وی پی ان مراجعه کنید.

در صورت داشتن سؤال هم می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید؛ البته که با توضیحات داده شده فکر نمی کنم سؤالی برای شما باقی مانده باشد.

 

دقت کنید که شما با خرید هر اکانت فیلتر شکن امپراتور وی پی ان میتوانید به تمام دیوایس ها و تمام سیستم عامل ها و تمام سرورها متصل شید .

هر اکانت دو کاربره می باشد و خرید آنلاین و دریافت آنی است .

خرید فیلتر شکن امپراتور

 

مطالب پربازدید :

فیلتر شکن آی پی ثابت

وی پی ان ایران

خرید اپل آیدی

وی پی ان مودم

فیلتر شکن اکسپرس

خانه بلاگ خرید فیلتر شکن بلغارستان شهر صوفیه – VPN بلغارستان با آی پی ثابت