خرید فیلتر شکن آمریکا – Emperatur VPN

خرید فیلتر شکن آمریکا در یک دوره جزو بهترین و پرطرفدار ترین وی پی ان هایی بود که همه ی کاربران دنبال آن بودند البته هنوز هم افرادی که از آن استفاده می کنند کم نیستند .

در این مقاله سعی داریم در مورد معایب و مزایای استفاده و خرید فیلتر شکن آمریکا صحبت می کنیم پس تا انتها همراه ما باشید .

خرید وی پی ان آمریکا

یکی از مهم ترین تفاوت هایی که سرور آمریکا امپراتور وی پی ان با بقیه فیلترشکن های آمریکا دارد این است که از سرو رهای ابری استفاده شده است .

حالا تفاوتی که سرور های ابری با بقیه ی سرور ها دارد این است که سرعت و پایداری را تا 7 برابر بیشتر می کنند .

تفاوت دیگری که وی پی ان های امپراتور وی پی ان دارند در رم نامحدود آن ها می باشد یعنی شما می توانید بدون هیچ محدودیتی در حجم ار منابع ما استفاده کنید .

 

خرید فیلتر شکن آمریکا

 

مزایای استفاده از وی پی ان آمریکا

از طرف دیگر آمریکا به عنوان یکی از بزرگترین کشور ها از لحاظ اقتصادی بیشتر استارت آپ ها و فعالیت های اقتصادی را شامل می شود .

از این رو بسیاری از مردم دنیا برای انجام این کار ها نیاز دارند از خدمات یک وی پی ان حرفه ای و عالی برای آمریکا استفاده کنند .

هم چنین کاربران همیشه دنبال یک فیلتر شکن عالی از یک دیتاسنتر خوب و حرفه ای هستند و امپراتور وی پی ان این خواسته را به صورت تمام و کمال برآورده کرده است .

معایب استفاده از فیلتر شکن با آی پی آمریکا

یکی از مهم ترین معایبی که استفاده از وی پی ان آمریکا دارد پینگ بالای آن برای استفاده ی کشور های اروپایی و ایران از آن است .

عیب دیگر آن هزینه های بالای خدمات دیتاسنتر های آمریکا می باشد .

نتیجه گیری از مقاله خرید وی پی ان آمریکا :

در این مقاله سعی کردیم ابتدا تفاوت هایی که وی پی ان های امپراتور با وی پی ان های دیگر دارد را توضیح دهیم .

بعد از آن هم از معایب و مزایای آن صحبت کردیم .

فقط این نکته را حتما بدانید که اگر می خواهید از خدمات پی پال یا خدمات ارزی مهم و حساس استفاده کنید و نیاز به یک آی پی خاص دارید بهتر است از وی پی ان با آی پی آمریکا استفاده کنید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

خرید cisco

دانلود فیلتر شکن قوی اندروید نامحدود

فیلتر شکن ایتالیا

خانه اخبار وی پی انی خرید فیلتر شکن آمریکا – Emperatur VPN
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .