خرید سرور گرجستان – فیلتر شکن گرجستان – VPN با آی پی گرجستان

مخاطب مقاله مهم خرید سرور گرجستان خیلی مخاطب خاصی هستند چون این کشور جزو کشورهایی هست که فقط برای انجام کارهای مهم مثل ترید و یا کارهای ارزی مهم و تجاری استفاده می شود ، از طرفی چون دیتاسنتر گرجستان جزو کشورهای گران قیمت هست ، لذا برای ارائه جزو فیلتر شکن گرجستان صرفه اقتصادی ندارد و تا الان دیده نشده کسی جزو سرورهای آنها باشد .

اما با توجه به درخواست جمعی از تریدرهای عزیزمون چون در این کشور احراز هویت کردند و حتما برای ادامه فعالیت در بایننس نیاز VPN با آی پی گرجستان دارند این سرور را نیز جزو خدمات خودمان اوردیم .

فیلتر شکن گرجستان برای چه کارهایی نیاز می باشد ؟

 

خرید سرور گرجستان

همانطور که عرض کردیم ، خرید سرور گرجستان جزو کشورهای خاص می باشد لذا اکثرا کسانی سراغ این کشورها می آیند که کارهای مهمی همچون ترید و یا کارهای ارزی انجام میدهند .

اما دسته دیگری نیز هستند مثلا کسانی که تاجر هستند در این کشور و برای انجام امور اداری خود از خارج از کشور گرجستان نیاز به آی پی همان کشور رو دارند .

یا دانشجویان این کشور که به کشور دیگر سفر می کنند و برای شرکت در کلاس های آنلاین و … نیاز به وی پی ان گرجستان دارند .

و …

مزیت های خرید سرور گرجستان

مهمترین مزیت این سرور این می باشد که چون در کشور آسیایی هست میتوانیم روی سرور دیگری آن را تونل کنیم و برای گیمرها یک Ping و پکت لاس خیلی خوبی به وجود بیاره پس میتوان همینجا گفت که دسته دیگری هم هستند به نام Gamer ها که همیشه به دنبال بهترین کیفیت و پینگ هستند و این کشور میتونه جزو گزینه آنها باشد .

و قطعا رفع نیاز یک تریدری که حالا چه احراز هویت کرده و یا چه با مدارک دوست و آشنایانی که در این کشور داره داره کار میکنه در Binance از نان شب هم واجب تر می باشد .

معایب وی پی ان با آی پی گرجستان

خوب به طبع بزرگترین عیب این دیتاسنتر قیمت متفاوت آن نسبت به اروپا و امریکا و سایر کشورها می باشد ، شاید سوال کنید آخه چرا مثلا گرجستان باید از دیتاسنتری به بزرگی OVH هم گرون تر باشه ؟

دلیل برای ما هم مشخص نیست !

شاید به نوعی کمبود آی پی و سرور باعث گران بودنش شده باشه …

در هر حال این یک نقص بزرگ به شمار میاد اما باید اینو در نظر بگیریم که مثلا برای یک تریدر این کمترین سرمایه گذاری کل عمرش خواهد بود و هیچ رقمی در مقابل خیال راحتی که خواهد داشت نیست .

آیا گرجستان روی VPN هم ارائه می شود ؟

خیر کشورهای خاص فقط و فقط روی VPS ارائه می شود و دلیل هم ترافیک محدود اکثر این دیتاسنترها می باشد و اگر روی VPN بخواد پیاده سازی بشه در عرض یک ساعت کل ترافیک آن تمام می شود .

لذا حتی اگر دیدید جایی سرورهایی مثل امارات و ایرلند و سوئد و سوئیس و … را روی vpn ارائه می شود باید کمی شک کنید چون خود دیتاسنتر کلا داره با ترافیک محدود ارائه می کند .

حالا ممکنه بگید نه فلان جا 100 درصد داره سرور دبی رو به صورت نامحدود هم ارائه می کنه !

ماجرا چیه ؟

ماجرا از این قراره در این صورت برای اینکه ترافیک تمام نشه میان روی پرت محدودیت میزارن و کافیه بپرسید پرت سرور چند مگ هست ؟

مثلا روی امارات ندید به شما میگیم جایی نخواهد بود که پرت 1 گیگ روی امارات به صورت نامحدود ارائه کنه مگر اینکه یه قیمتی بگه که کل ترافیک و همه چیز رو روی اون قیمت کشیده باشه 🙂

لذا گرجستان هم به همین صورت هست .

سوال ممکنه مجدد پیش بیاد که این ترافیک محدود ، محدودیتی هم برای ترید داره ؟

خیر به هیچ عنوان برای نیازهای مشخص و واضحی مثل ترید و کارهای ارزی زیاد هم میارید اما برای دانلود و وبگردی و … مناسب نیست و حتما یک وی پی ان مجزا و نامحدود داشته باشید که تمام فیلتر شکن های ما هم نامحدود هست .

در انتها چندتا مقاله بهتون میگیم حتما حتما حتما بخونید که فقط دعا میکنید مارو !

تفاوت VPN و VPS و اسرار پشت آن

کیل سوئیچ چیست

خرید وی پی ان آی پی ثابت

خرید VPN ایران

چطور میتونیم فیلتر شکن گرجستان را تهیه کنیم ؟

برای خرید سرور گرجستان حتما اول از پشتیبانی ما استعلام قیمت بگیرید از همان جا فاکتور پرداخت تقدیم شما می شود .

آیدی تلگرام :

Emperatur_VPN

آیدی اینستاگرام :

Emperatur_VPN

ایمیل :

[email protected]

اگر هم وی پی ان معمولی نیاز دارید لیست تمام سرورهای ما در سایت مشخص هست و اگر همین سرورها براتون مناسب هست میتوانید آنلاین تهیه کنید .

خرید فیلتر شکن

خانه بلاگ خرید سرور گرجستان – فیلتر شکن گرجستان – VPN با آی پی گرجستان