فیلتر شکن تونل پلاس اندروید – vpn تونل پلاس برای Android

تونل پلاس اندروید یکی دیگر از فیلتر شکن های رایگانی است که کاربران از آن استفاده می کنند به همین دلیل هم هست که ما تصمیم گرفتیم یکی از مقاله های امپراتور را به آن اختصاص دهیم و در مورد مضرات آن صحبت کنیم .

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید از این وی پی ان استفاده کنید یا در حال حاضر استفاده می کنید و از معایب آن مطلع نیستید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید .

 

تونل پلاس اندروید

 

دانلود وی پی ان تونل پلاس

نکته ای که همه ی کاربران باید به آن توجه کنند این است که هنگام تهیه یک کانکشن حتما به امن بودن آن بیشتر از سرعت آن توجه کنید زیرا هر لحظه ممکن است تمام اطلاعاتتان پخش شود و خودتان هم از آن بی خبر باشید .

به همین دلیل هم هست که ما بار ها و بار ها راجع به استفاده از فیلتر شکن های رایگان صحبت کرده ایم .

وی پی ان تونل پلاس هم یکی از این فیلتر شکن های رایگان می باشد که منشا اصلی آن امریکا و اسرائیل است که آن ها را رایگان در اختیار کاربران کشور های جهان سومی مثل ایران قرار داده اند .

همه ی کاربران هم با این طرز فکر که چقدر به فکر ما هستند و برای ما فیلتر شکن رایگان ارائه کرده اند , خوشحال و شاد هستند اما نمی دانند که تمام این ها یک ترفند است تا با استفاده از آن به اطلاعات کاربران دسترسی پیدا کنند .

حتما با خودتان می گویید که ما اطلاعاتی نداریم که بخواهیم نگران آن ها باشیم و مشکلی در استفاده از فیلتر شکن های رایگان نبینید اما در واقع آن ها با این هدف که به اطلاعاتی مثل موقعیت جغرافیایی کاربران دست پیدا می کنند فیلتر شکن رایگان تونل پلاس اندروید را در اختیارشان قرار می دهند .

به این ترتیب در شرایط جنگی و سیاسی از این اطلاعات استفاده می کنند تا علیه خودمان به کار ببرند در این موقعیت است که پی می برید چه اشتباهی کرده اید و استفاده از وی پی ان رایگان چه پیامد های جبران ناپذیری برای شما داشته است .

خرید کانکشن مطمئن امپراتور وی پی ان

همه ی این موارد را گفتیم که به این نتیجه برسیم استفاده از وی پی ان های رایگان سرعت و امکانات آنچنانی هم ندارد که بخواهید به این موارد دل ببندید .

تا اینجا هم که رسیدید دیدید که چه معایبی برای شما دارند .

در صورتی که با خیال راحت و با بالا ترین امکانات می توانید از کانکشن های مختلف امپراتور استفاده کنید و لذت آن را ببرید .

در واقع شما از هر دیوایس و سیستم عاملی که استفاده کنید می توانید سرویس و سرور مورد نظر خود را با یک قیمت عالی تهیه کنید و بهره کافی را ببرید .

 

شما با خرید وی پی ان امپراتور میتونید همزمان روی تمام دیوایس ها و تمام سیستم عامل ها استفاده کنید

خرید آنلاین و دریافت نیز آنی می باشد و میتونید 2 نفره هم استفاده کنید

خرید وی پی ان

 

مقالات پربازدید این هفته :

خرید فیلتر شکن سوئد

خرید فیلتر شکن فرانسه

وی پی ان با آی پی ایران

خانه بلاگ فیلتر شکن تونل پلاس اندروید – vpn تونل پلاس برای Android