بهترین VPNها برای IPlayer BBC – امپراتور وی پی ان

بهترین VPNها برای IPlayer BBC

بی بی سی به عنوان یکی از بهترین و معروف ترین برنامه ساز ها در سطح جهان است که برنامه های تلویزیونی بسیاری مانند Top Gear را تولید می کند. بی بی سی برنامه های مستند مختلفی را نیز تولید می کند که مورد توجه بسیاری از کاربران در سطح جهان قرار گرفته است. اگر شما هم می خواهید برنامه های بی بی سی را مشاهده کنید ولی نمی تواند آن ها را در وقت اعلام شده آنها تماشا کنید، می توانید از Iplayer BBC استفاده کنید. البته که این سرویس برای کاربران داخل ایران در دسترس نمی باشد. از این رو در تیم امپراتور وی پی ان بهترین VPNها برای IPlayer BBC را به شما معرفی خواهیم نمود؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

نگاهی کوتاه به بهترین VPNها برای IPlayer BBC

BBC iPlayer از جمله سرویس های استریم است که توسط بی بی سی ارائه شده است. بی بی سی از سال 2012 به تولید انواع محتوا ها و برنامه های تلویزیونی در فیلد های مختلف مشغول شده است. از این فیلد ها می توان به درام، کمدی، مستند، خانوادگی و … اشاره نمود. تا سال 2021 تعداد کاربرانی که از سرویس بی بی سی استفاده می کردند بسیار خیره کننده بوده است و چیزی حدود 10.7 میلیون کاربران بوده است که روز به روز نیز این آمار در حال افزایش می باشد.

آیا همه برنامه های در BBC iPlayer در دسترس است؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که خیر. با توجه به این موضوع که همه تولیدات برنامه ای که در بی بی سی اتفاق می افتد، با پول عمومی از هزینه مجوز تلویزیون بریتانیا و قرارداد های حقوق تأمین می شود، برای کاربران بریتانیایی محدود شده است و بسیاری از محتوا های تولید شده در دسترس همه کاربران که از نقاط دیگر جهان قصد تماشای آن را دارند، دردسترس نمی باشد.

بنابراین می توان گفت که همه محتوا های موجود در iPlayer BBC فقط به ای پی های بریتانیایی اختصاص داده شده است و فقط آن دسته از کاربران که دارای آی پی آدرس بریتانیا می باشند می توانند از این محتوا ها استفاده کرده و آن ها را مشاهده کنند.

پس اگر شما بخواهید به تمام محتوا های موجود در این پلتفرم دسترسی داشته باشید، حتماً باید از آی پی آدرس های بریتانیا استفاده کنید و با استفاده از آن وارد سرویس iPlayer BBC شوید. برای این کار راه حلی وجود دارد و راه حل آن استفاده از وی پی ان ها و سرور های بریتانیا می باشد.

البته همان طور که می دانید نباید از هر سرویس وی پی ان برای دسترسی به این پلتفرم استفاده نمود و از طرفی نیز باید سرور های بریتانیا موجود در آن وی پی ان سرعت بالایی نیز داشته باشند تا بتوان به استفاده از آن ها به تماشای برنامه های موجود نظر پرداخت.

کدام وی پی ان برای استفاده از iPalyer BBC مناسب است؟

همان طور که اشاره کردیم، برای استفاده از تمام امکانات موجود در iPlayer BBC و دسترسی به همه برنامه های موجود در این پلتفرم، باید آی پی بریتانیا را دارا باشید. از این رو باید از سرور های بریتانیا بر روی وی پی ان ها و وی پی اس های خود استفاده کنید.

وی پی ان پیشنهادی ما به شما، استفاده از سرویس های موجود در امپراتور وی پی ان است. امپراتور وی پی ان سرویس های خود را بر روی دیتا سنتر های مختلف ارائه می دهد که دیتا سنتر بریتانیا نیز جزو این سرور ها می باشد. همچنین با توجه به وسواسی که امپراتور وی پی ان در انتخاب دیتا سنتر ها دارد، سرور های بریتانیا را نیز از بهترین دیتا سنتر های موجود تهیه کرده است.

به علاوه این سرور ها بر روی پروتکل های مختلف اعم از OpenVPN، IKEv2، PPTP و … کانفیگ شده است و شما کاربران می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از افت سرعت و امنیت این سرور ها از آن ها استفاده کرده و به تماشای برنامه های خود بپردازید. کافی است که به وب سایت امپراتور وی پی ان مراجعه کرده و سرویس مورد نظر خود را انتخاب و آن را تهیه کنید.

نکته قابل توجه هم این است که امپراتور وی پی ان دارای تیم پشتیبانی بسیار قوی می باشد که در صورت بروز مشکل نیز می توانید از آن ها برای حل مشکل خود کمک گرفته و به بهترین نحوه ممکن از سرویس های خود استفاده کنید.

خرید سرویس وی پی ان

کلام آخر

تماشای برنامه های مختلف در بی بی سی از جمله سرگرمی هایی است که بسیاری از کاربران به آن علاقه دارند. بی بی سی دارای سرویسی با نام iPlayer BBC  می باشد که کاربران می توانند به راحتی به تمام برنامه های موجود در بی بی سی دسترسی داشته باشند. البته که همه برنامه ها فقط برای کاربران بریتانیایی در دسترس است از این رو بهتر است که برای استفاده از این سرویس حتماً از آی پی های بریتانیا استفاده کنید. برای این کار باید از وی پی ان های مختلف استفاده کنید که پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس های امپراتور وی پی ان می باشد.

 

مقالات پربازدید این هفته :

وب عمیق چیست ؟

چگونه آدرس IP روتر خود را پیدا کنیم ؟

تنظیمات کارت شبکه ویندوز

از کجا بفهمیم مدل گوشی چیست؟

خانه بلاگ بهترین VPNها برای IPlayer BBC – امپراتور وی پی ان