بهترین فیلتر شکن آیفون – بهترین وی پی ان برای آيفون – Emperatur VPN

بهترین فیلتر شکن آیفون سوالی بود که کاربران زیادی که از آیفون استفاده می کنند مدام از ما می پرسند ما هم در مقاله های مختلفی راجع به این موضوع صحبت کرده ایم .

ولی به دلیل اهمیت این موضوع باز هم تصمیم گرفتیم در مقاله ای دیگر از امپراتور وی پی ان دوباره راجع به آن صحبت کنیم .

پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

 

بهترین فیلتر شکن آیفون

 

خرید بهترین وی پی ان برای گوشی آیفون

امپراتور وی پی ان و تیم متخصص و حرفه ای آن در طول سال هایی که در زمینه فروش فیلتر شکن فعالیت دارند همیشه سعی کرده اند که بهترین خدمات را به کاربران و مشتریان خود عرضه کنند .

به دنبال آن برای سیستم عامل های مختلف نیز سرویس های متفاوتی ارائه کرده است .

برای آیفون هم کانکشن های مختلفی مثل L2TP , IPSec , IKEv2 , Cisco , Open VPN و … را در اختیار کاربران آیفون قرار داده است .

یعنی کاربران می توانند به راحتی از هر کدام از سرویس هایی که مد نظرشان است با سرعت و کیفیت بی نظیر استفاده کنند .

هم چنین سرور های مختلفی از کشور های مختلف دنیا برای انجام کارهای متفاوت کاربران خریداری شده که نزدیک به 60 سرور مختلف می باشد .

یعنی هر کاربر بسته به نیازی که دارد می تواند از هر سرویس و هر سروری که می خواهد استفاده کند .

ادامه خرید بهترین فیلتر شکن برای iphone :

با توجه به اینکه کاربران آیفون در استفاده از گوشی ها و برنامه های آن با محدودیت هایی مواجه هستند د راینجا تعدادی از کانکشن ها که نصب راحت تر و بی دردسر تری دارد را معرفی می کنیم .

به عنوان مثال کانکشن های L2TP , IKEv2 و IPSec جزو فیلتر شکن هایی هستند که بدون نصب و دانلود برنامه ی خاصی از طریق تنظیمات گوشی به راحتی راه اندازی می شوند .

از طرف دیگر کانکشن هایی مثل سیسکو و اوپن وی پی ان برای نصب و راه اندازی شان نیاز به برنامه های آن ها هست و باید از اپ استور دانلود شود .

بنابراین کاربران یکه فیلتر شکن ندارند نمی توانند وارد اپ استور شوند .

به همین دلیل ابتدا باید مثلا L2TP را روی گوشی خود تنظیم کنند و بعد برنامه های مربوط به سیسکو یا اوپن وی پی ان را از اپ استور دانلود کنند .

استفاده از سیسکو و اوپن وی پی ان هم به این دلیل است که هم سرعت و کیفیت بسیار بالایی دارند و هم از پایداری و امنیت بی نظیری برخوردارند .

پس اگر می خواهید بهترین وی پی ان برای گوشی آیفون خود انتخاب کنید ابتدا باید نیاز خود را مشخص کنی و بعد هم کانکشن های مختلف را تست کنید .

با هر کدام که راحت تر بودید همان را انتخاب کنید .

نتیجه گیری از مقاله بهترین فیلتر شکن آیفون :

در این مقاله در مورد بهترین فیلتر شکن آیفون صحبت کردیم هم چنین انواع کانکشن هایی که امپراتور وی پی ان برای کاربران آیفون تدارک دیده را نیز معرفی کردیم .

بعد از آن هم بهترین روش برای انتخاب بهترین وی پی ان برای گوشی های آیفون را توضیح دادیم .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقاله های پرکاربرد دیگر :

دانلود رایگان vpn hotspot shield برای کامپیوتر

خرید vpn برای کامپیوتر

تاثیر فیلتر شکن بر ping

خانه انواع vpn بهترین فیلتر شکن آیفون – بهترین وی پی ان برای آيفون – Emperatur VPN
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .