باز کردن قفل صفحه تلفن اندرویدی بدون پسورد! – Emperatur VPN

باز کردن قفل صفحه تلفن اندرویدی

با توجه به اطلاعات موجود در دیوایس های ما، قرار دادن قفل و رمز عبور برای استفاده از دیوایس های هوشمندی که در اختیارمان قرار دارد، از جمله ضروریات است. البته که با پیشرفت تکنولوژی و اضافه شدن حسگر های بیومتریک این کار با امنیت بیشتر و آسان تر انجام می شود. ولی اگر شما رمز عبور خود را فراموش کنید، باید چگونه عمل کنید؟ برای آشنایی با روند باز کردن قفل صفحه تلفن اندرویدی بدون پسورد! تا انتها با امپراتور وی پی ان همراه باشید.

باز کردن قفل صفحه تلفن اندرویدی بدون پسورد!

در همه دیوایس هایی که هر روز از آن ها استفاده می کنیم، اطلاعات بسیار مهمی وجود دارد. از عکس ها و تصاویر شخصی گرفته تا اسناد و پروژه های شخصی و کاری که می تواند برای همه کاربران مهم و در عین حال محرمانه باشد. به همین منظور بهتر است که بر روی دیوایس خود رمز عبوری قرار دهیم تا هر کدام از افراد نتوانند به راحتی به اطلاعات موجود در دیوایس ما دسترسی داشته باشند.

البته که امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه دیوایس های هوشمند موجود در بازار، حسگر های بیومتریک بسیاری به این دیوایس ها اضافه شده است که از آن ها برای بازگشایی قفل صفحه تلفن های هوشمند می توان استفاده نمود. در برخی موارد برای کاربران پیش آمده است که رمز عبور خود را فراموش کنند. در این مواقع راه کار هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان وارد دیوایس شما شد. برای آشنایی با روش های باز کردن قفل صفحه تلفن اندرویدی بدون پسورد! تا انتها با امپراتور وی پی ان همراه باشید.

یکی از ترفندهایی که عاشقش میشی :

آموزش استعلام سیم کارت های بنام ثبت شده

بازکردن قفل صفحه در تلفن های اندرویدی با قفل هوشمند

قفل هوشمند از جمله قابلیت هایی که در دیوایس شما گنجانده شده است و شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. با استفاده از این قابلیت می توانید شرایط خاصی را برای بازگشایی دیوایس خود بدون وارد کردن رمز عبور، معین کنید. برای فعال کردن این قابیلت هم باید وارد تنظیمات شده، سپس وارد موقعیت مکانی شده و قفل هوشمند را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید. در ادامه به برخی دیگر از شرایط این قفل اشاره می کنیم:

 • تشخیص حرکت بدن: با فعال بودن این گزینه، تلفن حس می کند که شما آن را حمل می کنید و به سرعت قفل می شود.
 • مکان های آشنا: شما می توانید مکان هایی را به عنوان مکان های آشنا به دیوایس خود معرفی کنید که در آن ها صفحه آن قفل نشود.
 • دستگاه های قابل اعتماد: شما می توانید دستگاه هایی را به دیوایس خود معرفی کنید که در هنگام اتصال به آن ها، دیوایس شما دیگر قفل نشده و بتوانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.
 • چهره مطمئن: این روش برای باز کردن قفل صفحه دیوایس هوشمند از تشخیص چهره بهره خواهد برد.
 • مطابقت صوتی: با استفاده از این الگو می توان صدا هایی را به عنوان صدا های قابل اعتماد برای دیوایس معین کرده و با استفاده از آن به بازگشایی دیوایس پرداخت.

با استفاده از این نوع از قفل ها می توانید وارد دیوایس خود شوید ولی به یاد داشته باشید که به هیچ عنوان بدون داشتن رمز عبور خود نمی توانید تنظیمات این قفل های را تغییر داده و یا رمز عبور خود را تغییر دهید؛ البته با استفاده از قفل های هوشمند می توانید قبل از انجام هر کاری از اطلاعات موجود در دیوایس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

گزینه های موجود در دیوایس های سامسونگ

اگر شما هم از کاربران پر تعداد سامسونگ می باشید و رمز عبور خود را نیز فراموش کرده اید، می توانید به راحتی به بازیابی رمز عبور خود پرداخته و بدون استفاده از آن به بازکردن قفل صفحه دیوایس خود بپردازید.

 • استفاده از پین پشتیبان

این روش فقط در دیوایس های قدیمی سامسونگ که دارای اندروید 4.4 به پایین می باشند، در دسترسی می باشد. شما با استفاده از این روش می توانید برای ورود به دیوایس خود و رمز انتخاب شده نیز یک رمز پشتیبان معین کرده و در صورت لزوم با استفاده از آن به بازگشایی دیوایس خود بپردازید. این رمز پشتیبان در بسیاری از موارد می توان کاربردی بوده و کاربران با استفاده از آن وارد دیوایس خود شوند.

 • استفاده از Find My Mobile

در دیوایس های سامسونگ مانند بسیاری از دیوایس های دیگر موجود در بازار، قابلیتی وجود دارد به نام Find My Mobile که با استفاده از آن می توانید به راحتی به تنظیم مجدد رمز عبور دیوایس خود بپردازید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که شما باید این گزینه را قبلاً در دیوایس خود فعال کرده باشید و همچنین دیوایس شما به اینترنت متصل باشد. سپس به راحتی با مراجعه به پنل کاربری خود می توانید گزینه Unlock My Device را انتخاب کرده و روند آن را طی کنید.

 • هک کردن تلفن همراه

از جمله روش هایی که برای باز کردن قفل دیوایس های هوشمند می توان از آن استفاده نمود، هک کردن آن ها می باشد. این روش از جمله روش های امن به حساب نمی آید و در صورتی که پاسخ گو نباشد می تواند دیوایس شما را نیز خراب کند. ولی اگر می خواهید آن را امتحان کنید، کافی است که روند زیر را طی کنید:

 • ابتدا باید نرم افزار Android Debug Bridge را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.
 • دانلود نرم افزار ADB برای کامپیوتر
 • در ادامه باید دیوایس را با کابل به کامپیوتر وصل کنید و اجازه دهید که با استفاده از نرم افزار ADB آن را باز کند.
 • پنجره Command promt را بار کرده و در فهرست نصب ADB را باز کنید.
 • سپس عبارت adb shell rm /data/system/gesture.key را وارد کنید.
 • تلفن خود را ری استارت کنید.

با استفاده از این روش می توانید قفل صفحه دیوایس اندروید خود را حذف کرده و با استفاده از تنظیمات موجود در آن قفل دیگری را بر روی دیوایس خود قرار دهید.

کلام آخر

با توجه به اطلاعاتی که در دیوایس های همه ما وجود دارد، بهتر است که بر روی آن ها قفل هایی را قرار دهیم که کاربران دیگر نتوانند به آن دسترسی داشته باشند. البته در برخی از مواقع دیده شده است که کاربران رمز عبور خود را فراموش کرده اند. به همین خاطر روش هایی را برای باز کردن قفل صفحه تلفن اندرویدی بدون پسورد! ارائه کرده ایم که می توانید از آن ها استفاده کنید.

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد، فراموش نکنید که برای آشنایی با ترفند های جذاب و کاربردی دیگر می توانید به وب سایت و همچنین صفحه اینستاگرام امپراتور وی پی ان مراجعه کنید.

اخرین مقالات امپراتور وی پی ان :

روشن کردن کیل سوئیچ مک بوک در اپن وی پی ان

7 روش ساده انتقال عکس از آیفون به اندروید

تأییدیه MFi اپل چیست و چرا باید به آن توجه کرد؟

خانه بلاگ باز کردن قفل صفحه تلفن اندرویدی بدون پسورد! – Emperatur VPN