کانفیگ اپن وی پی ان برای لینوکس – فیلتر شکن Open VPN برای لینوکس

اپن وی پی ان برای لینوکس یک دیگر از کانکشن هایی است که کاربران لینوکس می توانند استفاده کنند و طرفداران خاص خود را دارد به همین دلیل در این مقاله از امپراتور وی پی ان تصمیم گرفتیم به این موضوع بپردازیم .

 

اپن وی پی ان برای لینوکس

 

فیلتر شکن اوپن وی پی ان برای Linux

لینوکس هم جزو آن دسته از سیستم عامل هایی است که کاربران خاص خود را دارد و برای انجام یکسری کار ها به فیلتر شکن مناسب نیاز دارند .

نکته ای که وجود دارد این است که افرادی که از لینوکس استفاده می کنند نسبت به کاربران سیستم عامل های دیگر کمتر هستند به همین دلیل تعداد کانکشن های مختلفی هم که می توانند استفاده کنند محدود تر می باشد .

از همین رو امپراتور وی پی ان سعی کرده بهترین و باکیفیت ترین کانکشن ها را برای کاربران لینوکس قرار دهد اتفاقا یکی از پرمخاطب ترین آن ها اوپن وی پی ان می باشد که از امنیت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است .

در واقع یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت این فیلتر شکن در بین کاربران لینوکس که سرعت آن می باشد به این علت است که امپراتور وی پی ان از سرور های ابری برای کانفیگ آن استفاده کرده است .

به مین دلیل کاربران میتوانند سرعتی به اندازه 7 برابر بیشتر از کانکشن های اوپن وی پی ان معمولی را تجربه کنند از طرفی هم امنیت بسیار بالای آن می باشد که برای لینوکس کاران خیلی مهم است و علت آن هم رمزنگاری پیچیده اوپن وی پی ان می باشد .

به همین دلیل دیتا ها و اطلاعات کاربران از دست هکر ها و افراد سودجو محفوظ می ماند اما از جمله عیب هایی که اوپن وی پی ان برای کاربران لینوکس دارد این است که نصب و راه اندازی آن کمی طولانی است .

یعنی باید ابتدا برنامه ی آن را دانلود کنید و بعد بقیه ی مراحل راه اندازی آن را انجام دهید ولی در کل به مزیت های فراوانی که دارد می ارزد که از اوپن وی پی ان استفاده کنید .

پس انتخاب کانکشن Open VPN امپراتور وی پی ان برای کاربران لینوکس می تواند یک انتخاب عالی باشد .

نتیجه گیری از مقاله Open VPN برای لینوکس :

در این مقاله در مورد اپن وی پی ان برای لینوکس صحبت کردیم و از معایب و مزایای آن صحبت کردیم هم چنین از ویژگی های منحصر به فرد کانکشن های مختلف امپراتور وی پی ان و از جمله اوپن وی پی ان گفتیم .

امیدواریم که از خدمات بی نطیر اوپن وی پی ان برای سیستم های لینوکس خود نهایت استفاده را ببرید .

 

 

مقالات پربازدید این هفته :

فیلتر شکن ایران

سایت کریو میکر

سایت تیک نت

خانه Tutorials linux کانفیگ اپن وی پی ان برای لینوکس – فیلتر شکن Open VPN برای لینوکس