اپل آیدی امریکا نامحدود

اپل آیدی امریکا نامحدودReviewed by Emperatur4all on Mar 7Rating:

اپل آیدی امریکا نامحدود

متاسفانه یکی از حقه هایی که مغازه داران پیاده میکنند این هست که اپل آیدی امریکا نامحدود رو ارائه نمیکنند !! بلکه به مشتری میگن که اگه اپل آیدی لیمیت شده میخوای 20 ت و اگر نامحدود میخوای 60 ت .

اپل آیدی امریکا نامحدود,خرید vpn,خرید فیلترشکن

تیم امپراتور وی پی ان بر این شده است تا این محدودیت ها رو بردارد و از سو استفاده های این مغازه داران جلوگیری کنند

کشور iran یک بزرگ، پر رونق اقتصاد زیرزمینی apple id که در سرقت، فروش، تولید و سوء استفاده از شناسه اپل وجود دارد .

محقق پالو آلتو شبکه Claud شیائو کنفرانس هکر BSides SF خرید فیلتر شکن پرسرعت گفت است .

اپل آیدی امریکا

که این مشکل به، شناسه اپل با بیش از حد بسیاری از خدمات استفاده می شود شیائو گفت او به عنوان یک اسلاید را 20 خدمات مختلف اپل در دسترس با یک  اپل ID ، از جمله فروشگاه App، Apple موسیقی، فروشگاه آنلاین اپل، iCloud، و یافتن نشان داد من آی فون، iMessage و فروشگاه App مک هر ویژگی را می توان مورد آزار قرار گرفته را به سود.

apple id  usa

او توضیح داد که شناسه اپل می تواند برای فشار پول از تقریبا هر جنبه ای از اکوسیستم اپل، از فریب کاربران با هرزنامه پیام اپل، به قفل کاربران از دستگاه های خود و درخواست باج، خرید وی پی ان به طور مصنوعی پمپاژ تا رتبه بندی کاربر از برنامه های خطرناک به طوری که آنها در 10 صفحه در فروشگاه App رتبه.

اپل آیدی امریکا نامحدود,خرید فیلتر شکن آیفون,خرید vpn آیفون,فیلترشکن کامپیوتر,وی پی ان برای موبایل,فیلتر شکن برای آیپد,ارور 1009 اپل,خرید کریو,Emperatur VPN

نکته مهم: شیائو آن اشاره نشده است، اپل آیدی امریکا نامحدود اما برخی از خرید vpn دزدی ID اپل و نقض می تواند توسط کاربران اجرای احراز هویت دو عامل ارائه شده توسط اپل جلوگیری کرد.

خرید اپل آیدی apple id

بدتر از همه این کلاهبرداری که در آن اپل آیدی امریکا نامحدود یک اپل آیدی امریکا به سرقت رفته است استفاده می شود.

برای قفل کردن کاربر مشروع از دستگاه های خود را، با تنظیم خرید کریو ماهواره ای مجدد رمز عبور و فعال یافتن قفل آیفون من تا زمانی که کاربر پرداخت هزینه، خرید vpn برای کامپیوتر معمولا 100 $ یا هستند روند دارای آیفون برای گرفتن باج بدون آیفون ترک اختیار قربانی.

این بچه ها اغلب کاربران نهایی خواهد شد خرید فیلترشکن حمله به طور مستقیم، هنگامی که آن را به ارزش آن است .

شیائو گفت، راه های بسیاری را به سرقت شناسه اپل وجود دارد.

خرید اپل id

او نمایش داده یک ایمیل فیشینگ خوبی انجام می شود خرید kerio که نگاه کرد که اگر آن را از اپل آمده بود، درخواست کاربر به منظور بررسی حساب خود را با کلیک کردن یک لینک در پیام.

دیگر کلاهبرداری فیشینگ شامل پیام های خرید کریو متنی، دوباره گفتن اپل آیدی امریکا نامحدود گیرنده که او نیاز به  با کلیک بر روی لینک به وب سایت است .

اینستاگرام امپراتور وی پی ان :

https://instagram.com/emperatur_vpn

خرید فیلتر شکن

خرید کریو

خرید kerio

خرید وی پی ان

خانه اخبار و اطلاعیه ها اپل آیدی امریکا نامحدود
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .