امن ترین VPN کامپیوتر – فیلتر شکن کامپیوتر با امنیت بالا

امن ترین VPN کامپیوتر موضوعی است که در بین کابران بسیاری که کار های مهم و حیاتی خود را با کامپیوترشان انجام می دهند و به قول معروف همه زندگیشان در کامپیوترشان است بسیار داغ و پر مخاطب است .

به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله از امپراتور وی پی ان در مورد انواع سرویس های امپراتور و امنیت آن ها بیشتر صحبت کنیم .

 

امن ترین VPN کامپیوتر

 

خرید وی پی ان با بالاترین امنیت

اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که کار ها و فعالیت های مهمی با کامپیوتر خود انجام می دهید باید از امنیت وی پی انی که استفاده می کنید مطمئن باشید .

تا سال 2019 استفاده از pptp خیلی رواج داشت و کاربران زیادی از آن به عنوان یک کانکشن که نصب راحت و سریعی هم دارد استفاده می کردند .

اما بعد از آن کانکشن های L2TP و IPSec ارائه شدند که نه تنها از سرعت بالایی برخوردارند بلکه امنیت و پایداری بسیار بالایی نیز دارند .

در واقع L2TP و IPSec به دلیل رمز نگاری های پیچیده تری که نسبت به PPTP دارد باعث می شود که امنیت بسیار بالاتری نیز داشته باشد .

این وی پی ان هایی که برای کامپیوتر نام بردیم نصب راحتی دارند و از طریق تنظیمان نیز به راحتی قابل انجام است .

اما فیلتر شکن های دیگری نیز برای کامپیوتر وجود دارند که نصبشان کمی طولانی است ولی از سرعت و امنیت بالاتری نسبت به کانکشن هایی که نام بردیم برخوردارند .

مانند سیسکو و اوپن وی پی ان که برای انجام کار ها و فعالیت های مهم بسیار پرکاربرد هستند و پر مخاطب …

مثلا عده ای هستند که برای کار های بانکی و ارزی در کشورهای خارجی به وی پی ان نیاز دارند و عده ای برای بیزینس و کار های خارج ا زکشور یا عده ای هم برای استفاده از پی پال و ترید و کردن و …

اینها مواردی است که باعث می شود به یک وی پی ان با امنیت بالا نیاز داشته باشید .

نتیجه گیری از مقاله امن ترین VPN کامپیوتر :

در این مقاله در مورد امن ترین VPN کامپیوتر و کانکشن های مختلفی که کاربران کامپیوتر می توانند استفاده کنند صحبت کردیم .

بنابراین شما برای هر کاری که نیاز به استفاده از وی پی ان داشته باشید و کار بسیار حساس و مهمی باشد می توانید با خیال راحت از خدمات کانکشن های با امنیت بالای امپراتور وی پی ان استفاده کنید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

آموزش های پرکاربرد دیگر :

فیلتر شکن برای Xbox

VPN برای پلی استیشن با پینگ و پکت لاست پایین

آموزش تنظیم وی پی ان PPTP برای اندروید

vpn برای ساخت Apple ID

خانه دسته‌بندی نشده blog امن ترین VPN کامپیوتر – فیلتر شکن کامپیوتر با امنیت بالا
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .