نحوه استفاده از VPN با BlueStacks – امپراتور وی پی ان

استفاده از VPN با BlueStacks

آیا برای شما هم اتفاق افتاده است که بخواهید از نرم افزار های اندروید بر روی کامپیوتر خود استفاده کنید؟ برای انجام این کار می توانید از یک نرم افزار مبدل استفاده کنید که همه برنامه های اندروید را بر روی کامپیوتر اجرا می کند. این برنامه BluStacks می باشد. شما می توانید با استفاده از BlueStacks بیشتر برنامه های اندروید را بر روی کامپیوتر خود استفاده کنید. آیا می خواهید بر روی این برنامه از وی پی ان استفاده کنید؟ برای آشنایی با نحوه استفاده از VPN با BlueStacks تا انتها با امپراتور وی پی ان همراه باشید.

آموزش صحیح استفاده از وی پی ان با BlueStacks

حتماً برای شما هم پیش آمده است که بخواهید از نرم افزار های اندروید موجود در دیوایس های تلفن همراه را بر روی کامپیوتر خود نصب و از آن استفاده کنید. این موضوع می تواند آزار دهنده باشد چرا که بسیاری از نرم افزار های موجود برای اندروید، دارای نسخه مشابه ویندوز نمی باشند و شما نمی توانید از آن بر روی کامپیوتر خود استفاده کنید.

به همین دلیل است که برنامه هایی مانند BlueStacks به وجود آمده اند که همانند یک مبدل عمل کرده و با استفاده از آن ها می توانید نرم افزار ها اندروید را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. برای این کار باد ابتدا نرم افزار بلو استکس را برای دیوایس خود دانلود و بر روی آن نصب کنید.

با باز کردن این نرم افزار به راحتی می توانید از گوگل پلی و هر کدام از فروشگاه های موجود مانند بازار و … نرم افزار مورد نظر خود را دانلود کرده و از آن استفاده کنید. حال اگر بخواهید بر روی این مبدل از وی پی ان استفاده کنید، کدام نرم افزار مناسب است؟ کدام وی پی ان دارای امنیت بالاتری است؟

چگونه در BlueStacks از وی پی ان استفاده کنید؟

همان طور که اشاره کردیم، شما می توانید با استفاده از BlueStacks بر روی کامپیوتر خود از نرم افزار های اندروید استفاده کنید. این نرم افزار ها شامل وی پی ان ها نیز می شود؛ اما مسئله ای که در این میان مطرح می شود، این است که آیا استفاده از هر نوع وی پی ان بر روی کامپیوتر مناسب است؟

باید به این نکته اشاره کنیم که استفاده از وی پی ان های رایگان می تواند بسیار خطرساز باشد. چرا که استفاده از وی پی ان های رایگان می تواند دسترسی کامل را به  نرم افزار بدهد تا بتواند از اطلاعات شخصی شما استفاده کند و همچنین می تواند باعث استفاده از دیوایس شما به عنوان بات نت، باعث ایجاد مشکلات مختلف در دیوایس شما شده و همچنین از سخت افزار و نرم افزار دیوایس شما شود.

یکی از بهترین گزینه های موجود برای استفاده بر روی BlueStacks، استفاده از امپراتور وی پی ان است. امپراتور وی پی ان از جمله شرکت های ارائه وی پی ان است که دارای سابقه بسیار بالایی در این عرصه بوده و سرور های زیادی را از بیشتر کشور های دنیا ارائه می کند. امپراتور وی پی ان سرور های خود را بر روی پروتکل های مختلف کانفیگ کرده و به کاربران ارائه می دهد.

همچنین امپراتور وی پی ان نرم افزار خود را برای دیوایس های اندروید ارائه داده است و شما کاربران می توانید به راحتی از آن بر روی دیوایس های خود استفاده کرده و از سرور های مختلف بهره مند شوید. شما می توانید این نرم افزار را بر روی BlueStacks نیز نصب کرده و از آن استفاده کنید.

امپراتور وی پی ان با توجه به کانفیگ سرور های خود بر روی پروتکل های مختلف اعم از OpenVPN، Cisco، IKEv2 و … امنیت بالایی را در کنار سرعت قابل توجه ارائه کرده است که برای کاربران بسیار جذاب و کاربردی می باشد. شما می توانید برای آموزش استفاده از پروتکل های مختلف، به وب سایت امپراتور وی پی ان مراجعه کنید.

آموزش استفاده از پروتکل های مختلف

نحوه استفاده از VPN با BlueStacks

شما می توانید با استفاده از امپراتور وی پی ان بر روی بلو استکس نیز از سرور های مختلف استفاده کرده و از امکانات وی پی ان استفاده کنید. برای این کار می توانید روال زیر را دنبال کنید:

ابتدا باید یکی از سرویس های موجود در امپراتور وی پی ان را انتخاب کرده و آن را خریداری کنید.

در ادامه می توانید نرم افزار امپراتور وی پی ان را از وب سایت دانلود کرده و یا با استفاده از آموزش های موجود در وب سایت امپراتور وی پی ان سرور ها را بر روی دیوایس خود کانفیگ کنید.

در ادامه با استفاده از رمزعبور و نام کاربری خود می توانید از وی پی ان بهره مند شوید.

کلام آخر

یکی از راه های استفاده از نرم افزار های اندروید بر روی کامپیوتر، استفاده از نرم افزار های مبدل مانند BlueStacks می باشد. این نرم افزار می تواند بیشتر نرم افزار های اندروید را بر روی کامپیوتر اجرا کند. حال اگر می خواهید با نحوه استفاده از VPN با BlueStacks آشنا شوید، می توانید از مطلب بالا استفاده کنید.

 

مقالات پرکاربرد این هفته :

چگونه آدرس IP روتر خود را پیدا کنیم ؟

تنظیمات کارت شبکه ویندوز

از کجا بفهمیم مدل گوشی چیست؟

سایبر استاکینگ چیست ؟

خانه بلاگ نحوه استفاده از VPN با BlueStacks – امپراتور وی پی ان