آنتی فیلتر دائمی آیفون تضمینی – Emperatur VPN

آنتی فیلتر دائمی آیفون یکی از مهم ترین نیاز های کاربران آیفون می باشد که با توجه به سایت های مختلفی که وجود دارد کاربران همیشه سردرگم هستند که از چه برندی یک وی پی ان همه چیز تمام تهیه کنند .

به همین دلیل در این مقاله از امپراتو روی پی ان در مورد آنتی فیلتر های دائمی آیفون صحبت خواهیم کرد .

 

آنتی فیلتر دائمی آیفون

 

خرید بهترین آنتی فیلتر برای گوشی های آیفون

از آن جایی که کاربران آیفون در استفاده از امکانات آیفون با مشکلات بسیار زیادی رو به رو هستند حتما باید از فیلتر شکن مناسب استفاده کنند .

در واقع این مشکلات از زمانی شروع شد که تحریم های ایران شدت گرفت .

به دنبال این تحریم ها , کشور های مختلف که در راس آن ها امریکا قرار دارد از کمپانی های مختلف خواست تا تمام آی پی های ایران را مسدود و بلاک کنند .

یکی از این کمپانی ها شرکت اپل می باشد که خدمات خود را بر روی کاربران ایران یخود به طور کامل بسته است .

کاربران ایرانی هم برای اینکه بتوانند از امکانات گوشی های آیفون خود استفاده کنند باید آی پی ایران خود را به آی پی کشور دیگری تغییر دهند .

به همین دلیل امپراتور وی پی ان کانکشن های مختلفی را برای کاربران آیفون ارائه کرده است .

انواع آنتی فیلتر هایی که کاربران آیفون می توانند استفاده کنند شامل :

L2TP , PPTP , IKEv2 , IPSec , Open VPN , Cisco و … می شود .

تمام این کانکشن ها با سرور های ابری کانفیگ شده اند بنابراین سرعت و کیفیت و امنیت آن ها تا 7 برابر بیشتر از کانکشن های معمولی سایر برند ها می باشد .

پس برای اینکه یک یآنتی فیلتر تضمینی برای گوشی های آیفون خود داشته باشید می توانید هر کدام از آن ها را روی دیوایس خود امتحان کنید و هر کدام که بهتر بود برای خود انتخاب کنید .

نتیجه گیری از مقاله آنتی فیلتر برای iphone :

در این مقاله در مورد آنتی فیلتر دائمی آیفون صحبت کردیم و انواع کانکشن هایی که می توانید انتخاب کنید را نیز معرفی کردیم .

هم چنین ویژگی های منحصر به فرد آنتی فیلتر دائمی آیفون را برای شما شرح دادیم تا با اطمینان کامل وی پی ان خود را انتخاب کنید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقاله های پرکاربرد دیگر :

vpn قوی و پرسرعت برای آیفون

VPN مخصوص Adwords Google

وصل کردن vpn به تلویزیون

خانه دسته‌بندی نشده blog آنتی فیلتر دائمی آیفون تضمینی – Emperatur VPN
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .