آموزش نصب VPN روی آیفون 6s – مرجع VPN آیفون – امپراتور

در این مقاله از سایت EmpVPN.com در مورد مسئله مهم آموزش نصب VPN روی آیفون 6s صحبت می کنیم که به تنهایی قشر متعددی رو پوشش میدهد .

آیفون های مدرن و iPads پشتیبانی عالی VPN. پروتکل های L2TP / IPSec و IPSec سیسکو یکپارچه می شوند.

آموزش نصب VPN روی آیفون 6s شما می توانید با شبکه های OpenVPN و سایر انواع شبکه های خصوصی مجازی با برنامه های شخص ثالث متصل شوید.

قبل از iOS 8 اپل به طور خودکار از VPN ها زمانی خرید فیلتر شکن قوی که به حالت خواب رفتند، قطع شد.

آموزش نصب VPN روی آیفون 6s در حال حاضر، دستگاه های iOS به VPN متصل خواهند شد حتی زمانی که صفحه نمایش آنها خاموش می شود.

آموزش نصب VPN روی آیفون 6s,فیلترشکن برای آیفون 6

شما مجبور نیستید به طور مداوم دوباره متصل شوید بهترین VPN برای iPhone یا iPad خود را با امپراتور وی پی ان دریافت کنید اگر میخواهید iPhone یا iPad خود را به یک VPN وصل کنید، بهتر است از یک سرویس شخص ثالث استفاده کنید.

آموزش نصب VPN روی آیفون 6s,فیلترشکن آیفون 6

آموزش نصب VPN روی آیفون 6s,فیلترشکن آیفون 6

که همه چیز را به آسانی انجام می شود مثل فشار دادن یک دکمه و تقریبا هیچ چیز به اندازه Emperatur VPN آسان نیست. اما شما همچنین می خواهید سریع VPN سریع که حفاظت از حریم خرید kerio با تمام دستگاه های شما به اشتراک گذاشته شود.

به همین دلیل است که باید ExpressVPN را برای ایمن سازی آی فون، اپل، مک، ویندوز، روتر یا حتی یک کامپیوتر لینوکس دریافت کنید. آنها برنامه ها را با قیمت پایین 8.32 دلار در هر ماه شروع می کنند و می توانید آن را به صورت رایگان آزمایش کنید.

و البته، آنها یک سیاست پولی 30 روزه دارند فقط وب مستر گوگل در صورتی که برای شما مناسب نیست.

vpn برای آیفون 6 اس و خرید فیلترشکن برای آیفون 6

خوشبختانه خدمات VPN مورد علاقه ما برنامه های آیفون منحصر به فرد خرید کریو را ارائه می دهند تا شما را بدون هیچ زحمتی صرفه جویی کند، بنابراین شما به دستورالعمل های این راهنما نیاز ندارید.

سایت امپراتور وی پی ان برای کاربران پیشرفته تر است، آموزش نصب VPN روی آیفون 6s در حالی که SurfEasy و TunnelBear کمی ساده تر هستند.

SurfEasy دارای سرعت بهتر است، اما TunnelBear برای کسانی که فقط از راه اندازی شروع می شود، یک ردیف آزاد است که خوب است. اگر شما نیاز به استفاده از پرونده های گواهی برای اتصال به VPN دارید، قبل از تنظیم VPN باید آنها را وارد کنید.

اگر فایل های گواهینامه از طریق ایمیل ارسال می شود، کانکشن وی پی ان دسترسی پیدا کنید، فایل پیوست ضمیمه گواهی را ضربه بزنید و آنها را وارد کنید.

دانلود vpn آیفون 6s

خرید vpn آیفون پس از تنظیم VPN، می توانید پنجره تنظیمات را باز کنید و نوار لغزنده VPN را در بالای صفحه قرار دهید تا به VPN وصل شوید یا از آن جدا شوید.

هنگامی که شما به VPN متصل هستید، نماد «VPN» در بالای صفحه در نوار وضعیت قرار دارد. اگر چندین VPN را بر روی آی فون یا iPad خود نصب کرده اید، می توانید آنها را با رفتن به تنظیمات> عمومی> VPN – همان صفحه ای که آن VPN ها را اضافه کرده اید، بین آنها تغییر دهید.

اتصال به VPN OpenVPN در حالی که اپل به طور مستقیم پشتیبانی OpenVPN را به iOS اضافه نکرده است، این درست است.

مانند آندروید، iOS شامل راهی برای برنامه های خرید vpn شخص ثالث برای پیاده سازی و عملکرد VPN ها است.

این بدان معنی است که شما می توانید کاملا از هر نوع VPN از iPhone یا iPad خود متصل شوید، فرض کنید یک برنامه شخص ثالث در فروشگاه App که بتواند به آن متصل شود، وجود دارد.

در مورد OpenVPN یک برنامه آموزش نصب VPN روی آیفون 6s رسمی OpenVPN Connect وجود دارد که می توانید آن را نصب کنید.

خرید وی پی ان آیفون 6

نصب برنامه، راه اندازی آن، و استفاده از آن برای اتصال به VPN OpenVPN. برای پیکربندی سرور VPN خود در برنامه OpenVPN Connect، شما باید یک نمایه را وارد کنید .

vpn آیفون 6,وی پی ان آیفون 6

این فایل .ovpn است اگر می خواهید این کار را با دست انجام دهید، می توانید iPhone یا iPad خود را به کامپیوتر خود وصل کنید، iTunes را باز کنید و دستگاه متصل را انتخاب کنید. در بخش برنامه، خرید vpn پرسرعت های اصلی را به برنامه OpenVPN کپی کنید. سپس می توانید از VPN به VPN متصل شوید.

آنها یک اتصال VPN را در سطح سیستم ارائه می دهند، بنابراین تمام برنامه سایت فروش اکانت VPN  های موجود آموزش نصب VPN روی آیفون 6s VPN هایی که به طور معمول از برنامه ساخته شده در برنامه تنظیمات متصل می شوند اتصال می یابند.

این برای کاربر خانگی است. سازمان های بزرگ مدیریت مرکزی اداره آیفون یا اپل بخواهند از راه اندازی هر دستگاهی جلوگیری کنند و یک سرور VPN را از طریق پروفایل های تنظیم یا یک سرور مدیریت تلفن همراه مشخص کنند.

ارائه یک پرونده مشخصات پرونده با تمام تنظیمات VPN ذکر شده در آن، و کاربران خرید وی پی ان را دانلود و نصب کنند تا بلافاصله تنظیمات VPN مناسب را در دستگاه های خود پیکربندی کنند.

بهترین vpn برای iphone 6s

آموزش نصب VPN روی آیفون 6s شما همچنین می توانید آنها را در یک وب سایت  خرید vpn بلک بری در مرورگر Safari قرار دهید و برای وارد کردن آنها روی آنها ضربه بزنید. اپل و iPads از پرونده های گواهی در Emperatur VPN پشتیبانی می کند (.p12، .pfx). اگر شما برای اتصال به این فایل های گواهی نیاز دارید.

سازمان هایی که سرور VPN را به شما ارائه می دهند آموزش نصب VPN روی آیفون 6s باید آنها را به شما معرفی کنند و در دستورالعمل های تنظیم VPN آنها را ذکر کنید.

اگر میخواهید گواهیهایی را که نصب کردهاید حذف کنید، آنها خرید سیسکو را در قسمت تنظیمات> عمومی> پروفایلها پیدا کنید.

سایت ایران وی پی ان آموزش نصب VPN روی آیفون 6s سازمانها به طور مرکزی مدیریت دستگاه های iOS خود را می توانند از یک سرور مدیریت دستگاه های تلفن همراه برای فشار دادن گواهی ها و تنظیمات مربوط به VPN به دستگاه های خود استفاده کنند.

خانه اخبار و اطلاعیه ها آموزش نصب VPN روی آیفون 6s – مرجع VPN آیفون – امپراتور
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .