چگونه در آیفون بدون دانلود vpn نصب کنیم؟ – Emperatur VPN

موضوعی که تقریبا می توان گفت اکثر کاربران آیفون که در ایران هستند با آن سرو کار دارند و واقعا تبدیل به یک معضل شده است و همیشه از خود سوال می کنند این است که چگونه در آیفون بدون دانلود vpn نصب کنیم .

درواقع کاربرانی که از دیوایس ها یا گوشی های آیفون استفاده می کنند به این دلیل که ایران تحریم است نمی توانند بدون استفاده از فیلتر شکن به همه ی برنامه های آن دسترسی داشته باشند یکی از این برنامه ها که برای کاربران آیفون بسیار هم مهم و حیاتی است اپ استور می باشد .

از طرفی هم تعدادی از وی پی ان ها هست که بدون دانلود برنامه ی خاص آن ها از اپ استور امکان نصب و راه اندازی آن نیست پس اینکه چه تدبیری باید اندیشید و چه کار باید کرد را در این مقاله از امپراتور وی پی ان تقدیمتان می کنیم .

 

وی پی ان برای آیفون

 

استفاده از کانکشن برای آیفون بدون دانلود برنامه

همان طور که در ابتدای مقاله هم گفته شد کاربران آیفون برای اینکه بتواند از اپ استور برنامه ی دلخواه خود را دانلود کنند نیاز به وی پی ان دارند .

در این میان یکسری از وی پی ان ها برای نصب و اجرا نیاز به انجام مراحل طولانی تری دارند و باید برنامه ی آن را از اپ استور دانلود کرد .

که همین دانلود برنامه نیاز به فیلتر شکن دارد .

از طرف دیگر هم تعدادی از کانکشن ها هستند که نصب آسان و راحتی دارند و بدون نیاز به دانلود برنامه ی خاص از طریق تنظیمات به راحتی نصب می شوند .

از جمله کانکشن هایی که برای نصب و راه اندازی آن ها نیار به هیچ برنامه ی دیگری نیست شامل : IKEv2 , L2TP , PPTP , IPSec می شود .

بنابراین شما کاربران بدون اینکه نگران این موضوع باشید که از چه فیلتر شکنی برای ورود به اپ استور استفاده کنید و بعد از آن برنامه ی مورد نظر را دانلود کنید , تنها از طریق تنظیمات می توانید به راحتی کانکشن مورد نظرتان را نصب و تنظیم کنید .

برای اطلاع از نحوه ی نصب و راه اندازی این کانکشن ها می توانید روی  لینک های زیر کلیک کنید :

راهنمای کامل VPN IPSec آیفون

آموزش vpn pptp برای iPhone

آموزش فیلترشکن ikev2 برای آیفون

نتیجه گیری از مقاله چگونه در آیفون بدون دانلود vpn نصب کنیم :

در این مقاله در مورد کانکشن های مختلف برای آیفون صحبت کردیم .

هم چنین گفتیم که کاربران آیفون چه محدودیت هایی برای استفاده از اپ های مختلف بر روی گوشی خود دارند .

هم چنین کانکشن هایی که کاربران آیفون می توانند از آن استفاده کنند و برای نصب و تنظیم آن نیاز به هیچ برنامه ی دیگری نیست را نام بردیم و روش نصب آن را نیز ارائه کردیم .

 

مقالات پربازدید این هفته :

خرید vpn NetFlix

خرید vpn kerio

VPN برای آیفون X

سایت کریو میکر

خانه بلاگ چگونه در آیفون بدون دانلود vpn نصب کنیم؟ – Emperatur VPN