آموزش ساخت کانکشن vpn در آیفون – Emperatur VPN

ساخت کانکشن vpn در آیفون همیشه از جمله سوالات کاربران و مشتریان امپراتور وی پی ان بوده است و اکثر آن ها به دلیل بی دقتی هایی است که خودشان انجام می دهند به همین دلیل با توجه به این که این سوال جزو سوالات پر تکرار است تصمیم گرفتیم تا در مقاله ای جداگانه به آن بپردازیم .

 کانکشن های گوشی های آیفون

یکی از سیستم عامل هایی که امپراتور وی پی ان کانکشن های مختلفی برای آن ارائه کرده و بیش از 57 سرور از سرور های معتبر سراسر دنیا را برای رفاه حال کاربرانش قرار داده , برای کاربران گوشی های آیفون است .

ناگفته نماند که کاربران آیفون نیز از سراسر دنیا با سیستم عامل های دیگر اندروید همیشه در رقابت هستند و تعدادشان بسیار زیاد است .

کانکشن های مختلفی که کاربران آیفون می توانند استفاده کنند شامل :

PPTP ,  l2tp , IPSec , IKEv2 , Open VPN , سیسکو و … می باشد .

این نکته را هم باید بگوییم که امپراتور وی پی ان از سرور های ابری برای کانفیگ کانکشن هایش استفاده کرده است و همین موضوع باعث می شود سرعت تا 7 برابر بیشتر از کانکشن های معمولی باشد .

جدا از بحث سرعت شما می توانید از پایداری و امنیت فوق العاده سرویس های گوشی های آیفون نیز کمال استفاده را ببرید .

 

ساخت کانکشن vpn در آیفون

 

نحوه ساخت کانکشن برای گوشی های آیفون

برای ساخت کانکشن vpn در آیفون از هر سرویسی که استفاده کنید روش ساخت متفاوتی دارد .

به عنوان مثال برای ساختن کانکشن Open VPN و سیسکو  در ابتدا باید برنامه ی مربوط به آن را دانلود کنید و بعد بقیه مراحل نصب را انجام دهید .

نکته ای که در مورد گوشی های آیفون وجود دارد این است که کمپانی اپل تمام آی پی های ایران را مسدود و فیلتر کرده و در صورتی که بخواهید از امکانات گوشی های خود استفاده کنید باید حتما از وی پی ان استفاده کنید .

بنابراین برای دانلود برنامه های اپ استور اگر می خواهید از اوپن وی پی ان استفاده کنید باید در ابتدا از کانکشن های دیگری که نصب راحت تری دارند و نیاز به دانلود برنامه ی خاصی نیست استفاده کنید .

از جمله این کانکشن ها می توان به L2TP , PPTP , IPSec و IKEv2 اشاره کرد .

برای نصب و راه اندازی آن ها نیاز به هیچ برنامه ی خاصی نیست و از طریق تنظیمات گوشی های آیفون می توانید به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید .

پس بنابراین ساختن کانکشن هایی L2TP , PPTP به مراتب آسان تر از Open VPN و Cisco می باشد .

برای اینکه درباره روش ساختن تمام کانکشن های آیفون اطلاعات لازم را کسب کنید می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید .

0 تا 100 آموزش OpenVPN برای آیفون

راهنمای کامل VPN IPSec آیفون

آموزش فیلترشکن ikev2 برای آیفون

آموزش vpn سیسکو برای آیفون

کدام یک از فیلتر شکن های آیفون بهترین سرعت و کیفیت را میدهد ؟

ببینید موضوع کیفیت و سرعت بخش عمدش به نوع نت شما و زیر ساخت و خیلی عامل هایی داره که اصلا دست شما و ما نیست .

سرور یک سیستم هست در کشور مقصد و تا زمانی که برق داره وصله و اصلا مهم نیست که شما از کجا و با چه نتی بهش وصل میشید ممکنه از امریکا هم یکی به سرور هلند وصل شه و هیچ ارتباطی نداره به اینکه اصلا برای فیلترینگ هست و …

و تنها راهی که میشه متوجه شد کدام بهترین هست اینه که شما روی نت خودتون پروتکل ها و سرورهای مختلف رو تست کنید اول و در نهایت بهترینش رو انتخاب کنید و ادامه بدید.

 

 

ماندگار باشید.

 

خانه بلاگ آموزش ساخت کانکشن vpn در آیفون – Emperatur VPN