آدرس سایت vpngram – سایت وی پی ان گرام – Emperatur VPN

آدرس سایت vpngram موضوع این مقاله از امپراتور وی پی ان است که این سایت برای مدتی خدمات به کاربران خود ارائه می کرد اما بعد از یک تایمی خدمات و فعالیت های خود را به امپراتور وی پی ان واگذار کرد .

در واقع بعد از اینکه این سایت یک کلاه برداری کرد و به اسم امپراتور وی پی ان فیلتر شکن فروخت این واگذاری انجام شد .

 

آدرس سایت vpngram

 

واگذاری سایت وی پی ان گرام به امپراتور وی پی ان

بعد از اینکه وی پی ان گرام شروع به سو استفاده از نام برند امپراتور وی پی ان کرد انتقال سرور ها و سرویس هایی که همیشه با آنها فعالیت می کرد به امپراتور وی پی ان انجام شد .

واقعا اگر یک سایت یا برند بخواهد درست و اصولی کار کند نیازی به استفاده از نام یک سایت یا برند دیگر نیست .

اگر وی پی ان گرام بیشتر از اینکه به سو استفاده از امپراتور وی پی ان فکر می کرد روی برند خودش کار می کرد الان می توانست کاربران زیادی داشته باشد .

یک سایت فروش وی پی ان هم کاری جز ارائه خدمات خوب و حرفه ای به کاربرانش و پشتیبانی دادن به آنها را باید هدف اصلی قرار دهد .

هم چنین سایت باید به روز باشد و تیم تولید محتوای حرفه ای داشته باشد و سرویس ها و سرور های مختلف عرضه کند اگر به این موارد درست و اصولی عمل شود ناخودآگاه مشتریان به سمت آن برند روانه می شوند .

بنابراین سایت وی پی ان گرام اگر این اصول را رعایت می کرد حتما الان جزو سایت های فروش وی پی ان خوب به حساب می آمد به هر صورت در حال حاضر سایت هایی مثل امپراتور وی پی ان وجود دارند که تمام قواعد و اصولی که گفته شد رعایت می کنند و به عنوان بهترین سایت های فروش فیلتر شکن در ایران به شمار می رود .

نتیجه گیری از مقاله آدرس سایت vpngram :

در این مقاله درباره اینکه سایت وی پی ان گرام به امپراتور وی پی ان منتقل شده و اتفاقاتی که پیش آمده صحبت شد هم چنین از کلاه برداری ای که این سایت انجام داده صحبت کردیم .

در حال حاضر هم این سایت در اختیار تیم امپراتور وی پی ان می باشد و با قوانین و مقررات این سایت ارائه خدمت می کند پس باید خودتان انتخاب کنید که راحت بودن نصب برای شما مهم تر است یا امنیت بالا …

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

ربات تلگرام هوشمند امپراتور وی پی ان

بهترین VPN 2021

خرید وی پی ان با آی پی ایران

خانه بلاگ آدرس سایت vpngram – سایت وی پی ان گرام – Emperatur VPN