آدرس سایت آنتی فیلتر – سایت anti filter اصلی

آدرس سایت آنتی فیلتر موضوعی است که در این مقاله از امپراتور وی پی ان به آن می پردازیم که اتفاقا جزو سایت هایی است که در زمینه فروش وی پی ان فعالیت دارد ولی نتوانسته آن طور که باید قوی کار کند .

پس در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این وبسات و اینکه خیلی معروف نیست و در بین کاربران جا نیوفتاده بیشتر صحبت کنیم .

 

آدرس سایت آنتی فیلتر

 

آدرس وبسایت anti filter

در واقع اگر بخواهیم تاریخچه ای برای این وبسایت های فروش وی پی ان ذکر کنیم باید بگوییم که بعد از اینکه ایران از سوی کشور های مختلف تحریم شد نیاز کاربرانی که در ایران زندگی می کردند نیز بیشتر شد .

تا قبل از آن کاربران کر ها و بیزینس های خود را انجام می دادند ولی با شروع تحریم های ایران انجام آن کار ها عملا بدون وی پی ان با آی پی کشور های مورد نظرشان غیر ممکن است .

عده ای از افراد هستند که برای کار های بانکی خود به وی پی ان نیاز دارند .

عده ی دیگر نیز برای خرید و فروش ارز های دیجیتال نیاز به فیلتر شکن دارند .

عده ای هم هستند که برای ورود به بازی هایی که کمپانی آن ها ایران را تحریم کرده اند نیاز به فیلتر شکن با آی پی کشور های دیگر که تحریم نیستن دارند .

بعضی از افراد هم برای استفاده از سایت ها و اپ های مختلفی مثل تلگرام به VPN نیاز دارند .

در میان این همه نیاز هایی که کاربران به فیلتر شکن های مختلف دارند وبسایت های مختلف هم روی کار آمده اند و ارائه خدمت می کنند .

یکی از این وسایت هایی که در زمینه فروش فیلتر شکن فعالیت می کند anti filter نام دارد .

متاسفانه این وبسایت هم مانند بسیاری از سایت های دیگر فکر می کردند که فقط زدن یک سایت کافیست تا بتوانند وی پی ان فروشند و پولی در بیاورند ولی واقعا به این آسانی ها هم نیست .

با توجه به اینکه در ایران فروش فیلتر شکن با موانعی رو به روست , هر لحظه باید حواستان به هزاران مورد مثل فیلتر نشدن وسایت , درست کار کردن سرور ها , پشتیبانی همیشگی مشتریان و … باشید .

در صورتی که این موارد انجام شوند می توان گفت مشتریان راضی هستند و خدمات خوب ارائه می شود و یک وبسایت مثل امپراتور وی پی ان روی زان ها می افتد .

اما متاسفانه سایت آنتی فیلتر با وجود اینکه هنوز به فعالیت خود ادامه می دهد اما نتوانسته آن قدر قوی عمل کند که در بین کاربران به عنوان یک سایت خوب و پرمخاطب جا بیفتد .

نتیجه گیری از مقاله آدرس سایت آنتی فیلتر :

در این مقاله در مورد ناز های کاربران به استفاده از فیلتر شکن در زمینه های مختلف صحبت کردیم .

هم چنین از آدرس سایت آنتی فیلتر و خدمات یکه به کاربران ارائه می کند و عواملی که باعث می شود این سایت چه مرتبه ای در بین کاربران داشته باشد گفتیم .

 

سایت کریو میکر

سایت تیک نت

سایت های وی پی ان

خانه بلاگ آدرس سایت آنتی فیلتر – سایت anti filter اصلی