پروکسی پی اس ان – خرید پروکسی PSN – خرید پروکسی پلی استیشن

پروکسی پی اس ان یکی از جدیدترین محصولات تیم سایت خرید VPN Emperatur می باشد که جدیدا برای کاربران تهیه و منتشر کردیم آموزش خرید پروکسی پلی استیشن را در این مقاله کامل توضیح میدهیم .

پروکسی پی اس ان اگرچه هیچ خرید پروکسی PSN برنامه رسمی VPN برای PS4 در PlayStation Store موجود نیست.

پروکسی پی اس ان سه راه برای استفاده از VPN روی PS4 برای دسترسی به محتویات محرمانه محرمانه وجود دارد.

دسترسی سریع به بازی های PS4 جدید، بهبود ارتباطات آنلاین با ترافیک و موارد دیگر در حالی که ممکن است VPN را روی گوشی هوشمند خود نصب نکنید.

پروکسی پی اس ان,خرید پروکسی برای PSN,پروکسی پلی استیشن

هنوز امکان استفاده از VPN روی PS4 وجود دارد، پروکسی پی اس ان می دهیم که چطور است.

چرا از VPN روی PS4 استفاده می کنم؟ قبل از توضیح روش های مختلفی که می توانید از VPN روی PS4 خود استفاده کنید، ابتدا توضیح دهید که چرا شما ممکن است بخواهید از آن در کنسول خود استفاده کنید.

اول، بسته به کیفیت ارائه دهنده VPN، ممکن است در حقیقت کاهش تاخیر را مشاهده کنید .

بسیاری از VPN ها کاربران کنسول را به سرورهای اختصاصی P2P & gaming متصل می کنند که ترافیک خود را از طریق نقاط داغ بین مراکز داده ارسال می کنند.

VPN PS4 را از طریق روتر پروکسی پی اس ان کنید ساده ترین راه استفاده از VPN روی PS4 شما تنظیم VPN روی روتر Wi-Fi است. دو راه وجود دارد که شما می توانید این کار را انجام دهید .

خرید فیلتر شکن پروکسی برای پلی استیشن

برای اولین بار می توانید یک روتر جدید Wi-Fi که دارای VPN ساخته شده است از نسخه های Emperartur VPN خریداری کنید.

این هزینه کمی است، اما ساده ترین راه برای استفاده از VPN در کنسول شما (و هر دستگاه دیگری که به Wi-Fi خانه شما متصل است) نیز بسیار ساده است، اما این تنها راهی نیست که بتوانید آن را انجام دهید.

شما همچنین می توانید یک اشتراک VPN دریافت کنید و به صورت دستی جزئیات VPN را در تنظیمات روتر Wi-Fi خود وارد کنید.

مسئله این است که بسته به ارائه دهنده VPN و نام تجاری روتر خرید پروکسی PSN مراحل متفاوت است، به این معنی که تقریبا غیرممکن است که ما توضیح دهیم چگونه این کار را انجام دهیم.

VPN PS4 را از طریق Mac خود تنظیم کنید اگر پروکسی پی اس ان خود را از طریق یک VPN اجرا کنید، مسیر دیگر این است که از Mac و یک کابل اترنت استفاده کنید.

اگر هر دو دست خود را داشته باشید قبل از اینکه ما شروع کنیم، مطمئن شوید که Mac دارای پورت اترنت و آداپتور Wi-Fi است و در محدوده کنسول شما قرار دارد.

فیلترشکن proxy برای PSN

اوه، و برای ارائه دهنده VPN نیز ثبت نام کنید اگر شما به انتخاب کمک نیاز دارید، لیستی از بهترین VPN های مک در سال 2018 دریافت می کنید. نرم افزار VPN را انتخاب کنید یک کابل اترنت را به پشت Mac و PS4 وصل کنید.

به لیست تنظیمات سیستم> اشتراک گذاری بروید و از لیست در سمت چپ، گزینه خرید پروکسی PSN را انتخاب کنید. از «اشتراک گذاری خود از« منوی کشویی، Wi-Fi را انتخاب کنید.

از لیست “به رایانه های با استفاده از پروکسی پی اس ان که اترنت علامت گذاری شده است.

جعبه را به سمت چپ Internet Sharing در لیست بگذارید تا اشتراک اشتراک اینترنت شما بین Mac و PS4 را فعال کند.

نماد سبز در صورت موفقیت آمیز نمایش داده خواهد شد. نرم افزار VPN را روی Mac خود باز کنید و به سرور انتخابی خود متصل شوید. در PS4 خود، به تنظیمات> تنظیمات شبکه> تنظیم اتصال به اینترنت> از کابل LAN بروید و روش اتصال آسان را انتخاب کنید. این به طور خودکار اتصال اترنت شما را اسکن و تنظیم خواهد کرد.

هنگام درخواست، انتخاب کنید پروکسی پی اس ان از یک پروکسی سرور استفاده نکنید.

آموزش اتصال پروکسی وی پی ان PS4

شما می توانید اتصال به اینترنت خود را اگر شما می خواهید، و اگر همه به خوبی برود، PS4 شما باید از طریق VPN به اینترنت متصل شود. PS4 VPN را از طریق رایانه خود تنظیم کنید

به غیر از بهبود بازی آنلاین شما خرید پروکسی PSN شما همچنین ممکن است.

قادر به دسترسی به بازی قبل از اینکه در کشور شما در دسترس باشد.

پروکسی پی اس ان , خرید پروکسی PSN , خرید پروکسی پلی استیشن

بازی هایی که در همان روز منتشر می شوند، معمولا در استرالیا ساعت ها قبل از کسانی که در انگلیس و ایالات متحده هستند، در دسترس هستند.

اما، با استفاده از یک VPN، شما می توانید کنسول خرید پروکسی پلی استیشن خود را فریب به فکر شما در استرالیا هستید .

دسترسی سریع به بازی را فراهم کنید اوه، پروکسی پی اس ان می توانید مطالب جغرافیایی قفل شده را از سراسر جهان دریافت کنید آموزش استفاده از سرویس کاهش پینگ در Ps4 می شود .

مطالب مرتبط :

خرید فیلتر شکن قوی

خرید وی پی ان

خرید کریو

خرید VPN پرسرعت

vpn emperatur در شبکات مجازی:

اینستاگرام فیلتر شکن

myspace فیلترشکن

گوگل پلاس وی پی ان

pintrest vpn

خانه انواع vpn پروکسی پی اس ان – خرید پروکسی PSN – خرید پروکسی پلی استیشن